Otomobil Haberleri

Volkswagen ID.4’ün iç tasarımları görüntülendi

Volkswagen'in merakla beklenen ID.4'ün iç tasarımları görüntülendi.

TeknoBH Google Haberler

Almanya merkezli otomobil üreticisi olan Volkswagen, bu ayın sonlarına doğru tanıtacağı Elektrikli SUV ID.4’ün iç tasarımları görüntülendi! İşte Detaylar

volkswagen-elektrikli-ID-4-ic-tasarimi-goruntulendi

Almanya merkezli otomobil üreticisi olan Volkswagen, bu ayın sonlarına doğru gerçekleştireceği resmi lansmanı öncesinde ID.4’ün iç görüntüleri paylaşıldı.

Volkswagen ID.4’ün iç tasarımları görüntülendi

Dünya genelinde otomobil markaları arasında çok fazla beğeni toplayan ve tercih edilen Almanya merkezli üretici Volkswagen, bu ayın sonlarına doğru resmi olarak duyuracağı Elektrikli SUV ID.4‘ün açıklamasından önce minimalistik iç tasarımını gösteren görseller paylaşıldı.

Volkswagen‘in tamamen elektrikli ilk crossover’i olan ID.4‘e dair ortaya çok fazla bilgi olmasa da, aracın kabinine dair paylaşılmış olduğu ilk görüntüleri meraklılarının ilgisini çekmeyi başardı. Volkswagen‘in üretimi olan aynı zamanda SUV ID.4‘ün bir alt modeli olan ID.3’ün kabin tasarımını direkt olarak alan araç, sade ama şık tasarımı ile oldukça dikkatleri üzerine çekiyor.

Volkswagen ID.4 beklenen iç tasarımı

volkswagen-elektrikli-ID-4-ic-tasarimi-goruntulendi-1

Volkswagen ID.4 beklenen iç tasarımı

volkswagen-elektrikli-ID-4-ic-tasarimi-goruntulendi-2

Volkswagen ID.4 beklenen iç tasarımı

volkswagen-elektrikli-ID-4-ic-tasarimi-goruntulendi-1ic-tasarimi

Volkswagen ID.4 beklenen iç tasarımı

volkswagen-elektrikli-ID-4-ic-tasarimi-goruntulendi-2ic-tasarimi

  Alman otomobil üreticisi, ID.4‘ün dokunmatik ekranlarını gösteren iç fotoğraflarını incelediğimiz zaman, birden fazla kadranı ve sezgisel bir aydınlatma şerifi olduğunu görüyoruz. Ekranlardan biri bilgi-eğlence merkezi olarak hizmet verirken, diğeri direksiyonun arkasında ki gösterge paneli olarak işlevini gerçekleştiriyor. Bu durumun en güzel yanı ise kompakt bir tasarıma sahip olan bu otomobil, bu sayede sürücünün en çok ihtiyaç duyduğu kontrollere kolay erişim sağlayarak, kabini mümkün olduğunca az yer kaplayarak sunuyor.

  Volkswagen SUV hakkında çok fazla bilgi yok, ancak aracın tanıtımı bu ay gerçekleştirileceği için bu ay sonunda hep beraber yeni bilgiler edineceğiz. Araç hakkında daha fazla bilgiler paylaşıldıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

  Kaynak
  Teknolojioku

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu