Güncel Haberler

WhatsApp büyük yanlıştan geri döndü! Nedir o yanlış?

TeknoBH Google Haberler

Uzun zamandır büyük tepki toplayan WhatsApp yine duvara tosladı! Kamera kısayolu özelliğini kaldırmasından kısa bir süre sonra geri getirdi!

WhatsApp-icin-alarm-verildi

Dünyanın en aktif olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp hata yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan son görülme ve mavi tik sorunu sonrasında büyük tepki toplayan uygulama,kullanıcılar tarafından yoğun eleştiriye maruz kalmıştı. Hatta aktif olarak Twitter kullanan kullanıcılar artık Telegram‘a geçme vakti geldi yönünde yorumlarda bile bulunmuştu. Ancak yine de WhatsApp kullanıcı sayısı anlamında rakibinin çok ama çok üstünde.

WhatsApp büyük yanlıştan geri döndü! Nedir o yanlış?

Diğer yandan WhatsApp yönetimi geçtiğimiz zamanlar da kaldırma kararı aldığı bir özelliği geri getirdi. WhatsApp kamera kısayolu özelliğini yeniden uygulama bünyesine kazandırdı. Bu şekilde WhatsApp büyük yanlıştan geri dönmüş oldu. Çünkü kaldırıldığı günden bu yana uygulama yetkililerini zor durumda kalmıştı. Özelliğin geri gelmesi kullanıcıları da bir hayli memnun etti.

WhatsApp-icin-Guncelleme-yolda

Son zamanlarda uygulama yöneticileri yanlış kararlar aldığı açık bir şekilde ortada. Üstelik bu yanlış kararlar fazlasıyla sık olmaya başladı ve bu da WhatsApp kullanıcılarını bir hayli fazla kızdırıyor. Bazı kullanıcılar Telegram‘a geçmeye başlasa da hala bir çok kullanıcı WhatsApp kullanacak gibi görünüyor. Zira WhatsApp rakibine göre çok eski bir mesajlaşma uygulaması ve insanların alışkanlıklarını değiştirmesi kolay değil.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu