Güncel Haberler

WhatsApp İçin Bomba Özellikler Geliyor!

Anlık mesajlaşma platformun lideri olan WhatsApp'a bomba iki yeni özellik geliyor.

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde geniş kullanıcıya sahip olan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp için bomba iki yeni özellikler geliyor! İşte Detaylar

whatsapp-icin-bomba-ozellikler-geliyor

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, her geçen gün yenileniyor ve gelişmeye de devam ediyor. Uygulamanın yakın zamanda alacağı güncelleme ile farklı özelliklere geçiş yapması kullanıcılar tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan WhatsApp’a gelecek olan yeniliklerden sizlere bahsedelim.

WhatsApp İçin Bomba Özellikler Geliyor!

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, şimdi de kazanacağı iki yeni özellik ile gündeme bomba gibi geldi. Uygulama bu kapsamda, duruma yüklemeden ve bir kişiye göndermeden önce videoları sessize almak için kullanılabilecek yeni bir özellik getiriyor. Bu yeni özelliğin özellikle de iPhone kullanıcıları için, kısa bir süre içerisinde gelmesi muhtemel olduğunu düşünüyoruz.

WhatsApp‘a gelecek bir diğer yeni özellik ise, ” daha sonra oku ” olarak adlandırılıyor ve bu kullanıcının mevcut arşivlenmiş sohbet özelliğinin daha iyi bir sürüme sahip olması imkanı sunuyor. Tabi bu özelliğin de bir önce ki özellik gibi iPhone kullanıcılarına kısa bir süre içerisinde yayınlanması bekleniyor.

WABetalinfo, Android için WhatsApp’ın 2.20.207.2 beta sürümünün, bir kullanıcı durumu olarak yüklemeden veya diğer kişilere göndermeden önce videoları sessize alabilen bir özelliğin geleceğinden bahsediyor. Aynı zamanda Digitaliworld’ün Twitter sayfasında paylaşılan ekran görüntüsüne baktığımız zaman, videoyu düzenlemek için dosya boyutu ve süre ayrıntılarının yanında bulunan hoparlör simgesini görebiliyoruz. Hoparlör simgesine dokunmanın videoyu sessize almak için yeterli olabileceğini düşünüyoruz.

Yapılan sızıntılara göre WhatsApp’ın sadece videoları sessize alma özelliği üzerinde çalışmadığı aynı zamanda mevcut arşivlenen sohbetleri, daha sonra oku özelliğini kullanarak değiştirmeye çalıştığı da sızıntılar arasında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu