Güncel Haberler

WhatsApp kullanıcılarına güzel haber: Yeni özellik geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Dünyanın en aktif kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcılarına güzel haber: önümüzde ki günlerde yeni özellik geliyor! İşte uygulamaya gelecek olan yeni özellik!

WhatsApp-icin-alarm-verildi

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, zaman geçtikce yenileniyor ve gelişmeye hız kesmeden devam ediyor. Uygulamanın önümüzde ki günlerde alacağı yeni güncelleme ile farklı özellikleri kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Bu özellikler arasında kullanıcılarının uzun zamandır beklediği yenilikler yer alıyor.

WhatsApp kullanıcılarına güzel haber: Yeni özellik geliyor!

WhatsApp‘ın önümüzde ki günlerde geleceği yeni özelliklerden en çok konuşulan yeniliklerinden biri de çoklu kullanım. Gelecek olan yeni özellik ” çoklu kullanım ” sayesinde WhatsApp uygulamasını dört farklı cihazdan aynı anda açabileceksiniz. Gelecek olan yeni özellik sayesinde Hem Android hem de iPhone modellerinde tek numara üzerinden iki cihaz üzerinden mesajlaşabileceksiniz.

Gelecek olan bir diğer yeni özellik ise süresi dolan mesajlar. Bu yenilik ile kullanıcılar mesajlarının süresini ve tarihi ayarlayabilecek ve o tarihte otomatik olarak silinecek. Hemen aklınıza şu soru gelecektir. Silinen mesajlar tek taraflı mı silinecek? yoksa her iki tarafta mı? Merak etmeyin ayarladığınız mesajlar her iki tarafta da silinecek.

whatsappa-yeni-ozellikler-geliyor

WhatsApp‘a gelecek olan bir diğer yeni özelliklerden biri de, mesaj arama konusunda çok daha rahat edeceksiniz. Arama butonuna Tarih yazarak, mesaj arayabileceksiniz ve eskisinden çok daha kolay bir şekilde aradığınız mesajı bulabileceksiniz. Bir diğer özellik ise, WhatsApp üzerinden sizlere gönderilen fotoğraf,video ve diğer dosyaların telefonunuzda ne kadar yer kapladığını görebileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu