Güncel Haberler

WhatsApp Web için yeni özellik geldi!

WhatsApp Web uygulaması için yeni özellik geldi! Peki bu özellikler nelerdir?

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılan anlık mesaj uygulaması WhatsApp Web uygulaması için yeni özellik geldi! Peki bu yeni özellikler nelerdir?

whatsapp-web-uygulamasi-yeni-ozellik

Hali hazırda herkesin aktif olarak kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, hali hazırda dünya genelinde en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması. Her ne kadar rakip olarak Telegram gösterilse de, herkesin de bildiği ve tercih ettiği her zaman WhatsApp‘dır. Uygulamanın Web sürümü de kullanıcılar tarafından yoğun olarak da tercih ediliyor. Bir süredir WhatsApp Web için gelecek olan yeni güncelleştirmeler kullanıcılar tarafından da çok merak ediliyordu. Uygulamaya gelen yeni özellikler nelerdir?

WhatsApp Web için yeni özellik geldi!

Aktif olarak WhatsApp uygulaması kullanan kişiler için en pratik yol bilgisayar üzerinden WhatsApp Web kullanmaktır ki günümüzde birçok kişi bu özelliği aktif olarak kullanıyor. WhatsApp Web geçtiğimiz aylarda PIP güncellemesi yayınlamıştı. Yeni yayınlanan bu özellik sayesinde kullanıcılar, YouTube veya Instagram üzerinden paylaşılan videoları başka bir sekmede oynatma imkanını sahip oluyordu. Şimdi ise konuşulan yeni bir güncelleme ise, WhatsApp Web girişlerini çok daha kolay hale getiriyor.

whatsapp-web-uygulamasi-yeni-ozellik-1

Bu uzun ve zahmetli giriş yöntemini bir kenara bırakmak isteyen ve kullanıcıları çok daha rahat bir şekilde giriş yapmaları için yeni bir güncelleme yayınlayabilir. Bu durumda artık QR kodu taratmak yerine parmak izini kullanarak Web sürümüne geçiş yapabilecekler. Söz konusu güncelleme için denemeler devam ederken, bu özelliğin birçok kişi tarafından beğenilmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu