Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

WhatsApp Yeni Güncellemesinde İhbar Özelliği Geliyor

TeknoBH Google Haberler

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni güncellemesinde kullanıcılarını memnun edecek yeni özellik üzerinde çalışıyor. İşte Detaylar

WhatsApp Yeni Güncellemesinde İhbar Özelliği Geliyor

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘ın son beta sürümünde yeni bir özellik ortaya çıktı. Google Play Beta Programı aracılığıyla programda ki kullanıcılar için yayınlanan 2.21.7.3 güncellemesi kapsamında söz konusu uygulamaya “ihbar” özelliği eklendi.

WhatsApp yeni güncellemesinde “ihbar” özelliğini getiriyor

WABetaInfo tarafından paylaşılan bilgilere göre, WhatsApp’ın doğrudan bir sohbet dizisinden WhatsApp desteğiyle iletişime geçmeye izin veren özellik yani “ihbar” sistemi üzerinde çalıştığını kullanıcılara duyurmuştu. WABetaInfo tarafından tespit edilen yeni özelliğin beta sürümü ile birlikte gerçekten gün yüzüne çıkmış ve belirli kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlandı.

Popüler uygulama WhatsApp sonunda belirli beta test kullanıcıları için yeni özelliğini yayınlıyor. Bu özelliğin sizin için etkinleştirilip etkinleştirilmediğini doğrulamak istiyorsanız, WhatsApp Ayarları> Yardım> Bize Ulaşın‘ı kontrol etmeniz gerektiğini belirtelim. Ayrıca bu duruma ek olarak “ihbar” özelliğinin bir sohbet dizisinden WhatsApp desteğiyle iletişime geçmeye izin veren bir özellik olduğunu belirtelim.

WhatsApp Yeni Güncellemesinde İhbar Özelliği Geliyor

WhatsApp yeni güncellemesi sizlerde aktif değilse merak etmeyin, önümüzde ki günlerde yayınlanacak olan güncelleme ile bu özellik sizler için de aktif olacaktır. Ayrıca yeni özellik şu anda sadece Android kullanıcıları için test ediliyor. iOS kullanıcılarına daha sonra sunulacağını düşünüyoruz. Yeni özellik ile gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu