Güncel Haberler

WhatsApp yeni özellik üzerinde çalışıyor!

Anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp yeni özellik üzerinde çalışıyor! WhatsApp yeni özellik ile kullanıcılarına ne sunacak?

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde geniş kitleye sahip olan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özellik üzerinde çalışıyor! Peki bu özellik nedir? İşte Detaylar

whatsapp-yeni-ozellik-geliyor-1

Facebook’un bünyesinde bulunan Telegram’ın da dişki rakibi olan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, sohbet bölümüne yeni bir özellik getirmek için çalışmalara başladı. Gelecek olan bu güncelleme ile WhatsApp mesajları ve gönderilen fotoğraflar artık yok olacak.

WhatsApp yeni özellik üzerinde çalışıyor!

Dünyanın önde gelen popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcılarına yeni özellik sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan duyurularda WhatsApp’ın çoklu cihaz desteğinde sona yaklaşıldığı belirtilmişti. Şirket şimdi de, yeni bir özelliğin de yakın bir zamanda kullanıcılarına sunacağını bildirdi.

Dünya genelinde geniş kitleye sahip olan WhatsApp, yıllardır kullanıcılar tarafından beklenen otomatik silme özelliğini sunacak. WhatsApp için gündeme gelen bu güncelleme ile mesajlar ve medya paylaşımları kendi kendine kaybolacak. Gönderilen ya da alınan mesajlar, fotoğraflar, fotoğraflar,ses kayıtları, dosya ve videolar bu özelliği ile birlikte, sohbetten çıktıktan sonra otomatik bir şekilde silinecek.

whatsapp-yeni-ozellik-uzerinde-calisiyor

Ancak bu özellik hakkında ortaya çıkan kısıtlı bilgilere göre hem de bu özelliğin henüz kullanıcılara sunulmuş olmaması sebebi ile de, şimdilik gönderilen içeriğin karşı tarafın mı yoksa sizin telefonunuzdan mı kaybolacağı belirsizliğini koruyor.

Ayrıca şirket tarafından ” Kaybolan mesajlar ” ve ” kaybolan medya ” olarak anılan özelliğin ne zaman kullanıma gireceğine dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu