Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

WhatsApp Yeni Özelliklerini Kullanıma Sundu

TeknoBH Google Haberler

Facebook’un bünyesi altında devam eden popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni özelliklerini kullanıcılarına sunmaya başladı. İşte yeni güncelleme hakkındaki detaylar

WhatsApp Yeni Özelliklerini Kullanıma Sundu

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliklerini kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda gizlilik politikası ile gündemden düşmeyen WhatsApp, kötü günlerini unutturmak için kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

WhatsApp yeni özellikler ile neler sunuyor?

WhatsApp’ın yeni güncellemesinde iPhone modellerine bir güncelleme geliyor. Bahsi geçen güncellemeler küçük ama etkili özellikler diyebiliriz. WhatsApp 2.21.71 güncellemesi ile uygulamaya eklenen özellikler sayesinde WhatsApp’ı çok daha verimli bir şekilde kullanabileceksiniz. WhatsApp’ın 2.21.71 sürümü ile birlikte görsel ve video önizlemeleri güncellenmiyor. Bu durumda sohbetlerde medyaların çok daha büyük bir bölümünü görebileceksiniz.

Güncelleme ayrıca varsayılan olarak bir gruptaki tüm katılımcılar, Süreli Mesajlar ayarlarını değiştirebiliyorlar. Yöneticiler “Grup Bilgisini Düzenle” ayarını değiştirerek kontrol sahibi olmaya devam edebilecekler. Mayıs ayında yeni gizlilik politikasını kullanıma sunacak olan WhatsApp, platformda ki kullanıcılarını elinde tutmak için çok farklı yenilikleri sunmaya başladı. iPhone gelen bu yenilik önümüzde ki günlerde Android cihazlara da gelmesi bekleniyor.

WhatsApp Yeni Özelliklerini Kullanıma Sundu

WhatsApp Yeni Özelliklerini Kullanıma Sundu

  WhatsApp’ın tartışmasız ki en çok kullanıcıya sahip olan mesajlaşma uygulaması olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple gizlilik politikasını yürürlüğe girmesinden dolayı kullanıcı sayılarında ciddi oranda düşüş yaşanmayacağını düşünüyoruz. WhatsApp’ın rakibi Telegram ve Signal gibi uygulamalar her geçen gün yeni kullanıcıya sahip oluyor olsa da WhatsApp’ın önüne geçemeyecek gibi görünüyorlar.

  WhatsApp’ın gizlilik politikası ve WhatsApp yeni özellikleri ile ilgili olarak sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu