Güncel Haberler

WhatsApp’da kişi ekleme artık kolaylaşacak!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'da kişi eklemek artık çok kolay!

TeknoBH Google Haberler

WhatsApp’da kişi ekleme artık kolaylaşacak! Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’tan yeni bir güncelleme geliyor! İşte Detaylar

WhatsApp-icin-Guncelleme-yolda

Mesajlaşma platformun önde gelen isimlerinden biri olan WhatsApp Messenger yakın bir zamanda yeni güncelleştirme yayınlanacağı bilgisi WABetaInfo platformunda yayınladı.

WhatsApp’da kişi ekleme artık kolaylaşacak!

WABetaInfo yaptığı açıklamaya göre, WhatsApp kişi ekleme işlemi yeni gelecek olan güncelleme ile çok daha kolay olacağını belirtti. Kullanıcılar tarafından büyük önem taşıyan QR kod okuma desteğini sunmaya hazırlanıyor. WhatsApp kullanıcıları konum paylaşma konusunda sunacağı kişisel QR kod özelliği bu konuda kullanıcılarına bir hayli kolaylık sağlamış olacak.

 

QR-kod-whatsapp

Yeni gelecek olan güncelleştirme ile kullanıcılar konum bilgilerini (QR kodu) yanlışlıkla farklı bir kullanıcı ile paylaşması halinde sıfırlayıp tekrardan oluşturma imkanı sağlıyor. Yeni güncelleştirme ile gelecek olan QR kod simgesi iki opsiyon seçeneği ile gelecek. İlk olarak QR kodunu gösterme seçeneği bir diğeri ise kamera yada galeri yoluyla kodların taranmasını sağlayacak.

Bu yıl içerisinde kullanıcılara sunulması beklenen güncelleştirmenin şuan da beta aşamasında olduğunu belirtmek isteriz. Bu yıl içerisinde iOS ve Android platformda görmeyi istediğimiz güncelleştirme için kullanıcıların biraz daha sabretmesi gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu