Güncel Haberler

WhatsApp’ın eski özelliği geri geliyor!

Popüler çevrimiçi yazışma uygulaması olan WhatsApp'ın eski özelliği geri geliyor.

TeknoBH Google Haberler

Geçtiğimiz yıllarda ani bir karar ile kullanımdan kaldırılan WhatsApp’ın eski özelliği geri geliyor! İşte Detaylar

whatsapp-yeni-ozellik-geliyor-1

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, zaman zaman yaşadığı problemler ile gündeme geliyor ve bizlerde bunun haberini sizlerle paylaşıyoruz. Söz konusu olan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, önümüzde ki günlerde alacağı yeni güncelleme ile gündeme geldi. Popüler mesajlaşma uygulaması olan ve 2018 yılında ani bir karar ile kaldırılan arşiv mesajları tatil modu özelliği önümüzde ki yakın bir süre içerisinde kullanıcılarına bu hizmeti yeniden sunmaya hazırlanıyor. Sözü daha fazla uzatmadan WhatsApp’ın eski özelliğinin geri geleceğini ifade edelim ve sizlere bu özellikten bahsetmeye de devam edelim.

WhatsApp’ın eski özelliği geri geliyor!

Dünya genelinde geniş kitleye hitap eden anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, 11 yıldır hayatımızda olup birçok kişinin günlük yaşantında aktif olarak kullandığı uygulamanın geçtiğimiz yıllarda aktif olarak kullanılan ve ani bir karar ile kaldırılan özelliğin yeniden bünyesine katmaya hazırlandığını ifade edelim. Söz konusu özelliğin, arşiv mesajları tatil modu önümüzde ki kısa bir süre içerisinde kullanıcılarının hizmetine tekrardan sunacak.

WhatsApp-icin-alarm-verildi

Her ne kadar son zamanlarda Telegram biraz atağa geçmiş olsa da WhatsApp kullanıcılarının gönlünü kazanabilmiş değil.

Kendisini sürekli olarak yenileyen ve ortaya koyduğu özelliklerle gündeme gelmeyi başaran WhatsApp, 2018 yılında kaldırılan özelliğini tekrardan bünyesine katmaya hazırlanıyor. Bu durumda eklenen özellik sayesinde artık kullanıcılar eğer isterlerse arşivlemiş oldukları mesajlardan bildirim almayı engelleyebilecekler. Tabi bu engelleme sonrasında mesaj herhangi bir şekilde kaybolmayacak ve arşivde ki yerini koruyacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu