Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

WhatsApp’tan Tüm Bilgilerinizi BİP’e Taşıyabileceksiniz

TeknoBH Google Haberler

BiP uygulamasına artık WhatsApp tarzı uygulamalardan mesaj geçmişleri, kişiler, fotoğraflar ve videolar gibi içeriklerinizi taşıyabileceksiniz. Peki BiP nedir?

WhatsApp'tan Tüm Bilgilerinizi BİP'e Taşıyabileceksiniz

Pandemi süreci ile beraber anlık mesajlaşma uygulamalarının daha fazla kullanılmasıyla beraber bu sektörde bir hareketlilik yaşanmaya başladı. Kısa süre önce WhatsApp’ın gizlilik politikasında ki değişiklik kararı sonrasında rakip mesajlaşma uygulamaları indirmelerinde rekorlar yaşanmaya başladı. Bu uygulamalardan biri olan Turkcell tarafından geliştirilen uygulama Türkiye’de 30.4 milyon kişi tarafından kullanılmaya başlandı.

WhatsApp uygulamasından tüm verilerinizi BİP’e taşıyabileceksiniz

Turkcell tarafından geliştirilmiş olan uygulama ile ilgili detayları bugün İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısında Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ verdi. Tansuğ’un paylaştığı bilgilere göre kısa süre sonra WhatsApp ve benzeri uygulamalardan hem mesaj geçmişi hem de kişileri söz konusu uygulamaya taşıyabileceksiniz. Taşıma sırasında fotoğraf ve videolar da dahil olacak. Bu süreçte kontrol tamamen kullanıcıya ait olacak.

WhatsApp'tan Tüm Bilgilerinizi BİP'e Taşıyabileceksiniz

BİP Nedir?

Turkcell tarafından iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan uygulama, tüm operatörler tarafından kullanılabiliyor. En İnovatif Uygulama ödülünü kazanan uygulama, kullanıcılarına hızlı ve güvenli mesajlaşma, kaliteli sesli ve görüntülü görüşme imkanı sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu