Oyun Haberleri

Xbox Series S Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Microsoft'un yeni konsolları olan Xbox Series S ve Xbox Series X cepleri yakan Türkiye fiyatı açıklandı.

TeknoBH Google Haberler

Xbox Series S Türkiye fiyatı ve Xbox Series X’in Türkiye fiyatları açıklandı. Bu fiyatlar aile bitirir! İşte Detaylar

Xbox Series S Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Yeni nesil oyun konsolları olan Xbox Series X ve Series S ile ilgili birçok resmi olarak açıklanmış ancak Türkiye fiyatı belli olmamıştı. Avrupa’da fiyatları sırasıyla 499 dolar ve 299 dolar olarak satışa sunulan konsolların sonunda Türkiye fiyatı açıklandı. Açıkçası bu seferde şaşırmadık.. Fiyatlar adeta ağlatacak!

Xbox Series S Türkiye fiyatı aile bitirir!

Serinin güçlü modeli Xbox Series X‘in Türkiye fiyatı 7.499 TL olarak açıklandı ancak serinin küçük modeli olan Xbox Series S‘in Türkiye fiyatı ise 4.599 TL olarak açıklandı.

Xbox Series S Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Bahsini ettiğimiz her iki oyun konsolu da dünya genelinde 10 Kasım 2020 tarihinde satışa sunulacak.Geçtiğimiz aylarda getirilen ek verginin Ekim ayı itibariyle yüzde 50’den yüzde 20’ye düşürüleceği biliniyor. Sizlerle paylaştığımız bu fiyatlar vergileri düşmüş fiyatları olduğundan dolayı bu konsollara ek bir indirim geleceğini düşünmüyoruz. Her iki konsolun da Türkiye’de ön siparişi açıldığını ve 22 Eylül‘den itibaren ön siparişle satın alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Xbox’ın dişli rakibi olarak adlandırabileceğimiz PlayStation 5‘in Türkiye fiyatı henüz belli değil ancak PlayStation 5’ininde fiyatının bu civarlarda olacağını düşünüyoruz.

Bu oyun konsollarını verimli bir şekilde kullanabilmek için Xbox Game Pass paketi satın almanız gerekiyor. Ülkemizde sadece satışta olan iki adet paket mevcut. Bunlardan biri Xbox Game Pass Ultimate olmak üzere aylık 44.99 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bir diğer paket ise Xbox Game Pass bu paket için ise aylık 29 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Önemli bir noktayı sizinle paylaşalım bu paketler için sizlerle paylaştığımız bu fiyatlar yıllık değil sadece aylık ödemelerdir. Yani bu oyun konsollardan birini satın aldıktan sonra yıllık olarak da size büyük bir maliyet olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu