Oyun Haberleri

Xbox Series X Türkiye fiyatı ne kadar?

Uzun zamandır oyuncuların merak ettiği Xbox Series X oyun konsolunun Türkiye fiyatı ne kadar?

TeknoBH Google Haberler

Microsoft ve ünlü cips markası Pringles anlaşması sonrasına sevilen oyun konsolunun fiyatı da belli oldu.Peki Xbox Series X Türkiye fiyatı ne kadar? İşte Detaylar

xbox-series-x-gorselleri

Oyun dünyasının merakla beklediği Xbox Series X, 2020 yılının sonlarına doğru piyasada ki yerini alacak. Ancak özellikle ülkemizde ki oyuncuların, bahsi geçen oyun konsolunun fiyatı konusunda çok fazla soru işaretleri vardı. Bu yıl içerisinde gerek teknoloji olsun gerek de otomobil olsun fiyat artışları arka arkaya geldi. Genel olarak fiyat artışlarının hemen ardından Xbox Series X‘in fiyatı için Güney Afrika’dan bir haber geldi. Microsoft‘un Pringles ile yapmış olduğu anlaşma sonucunda konsolun fiyatı da ortaya çıkmış oldu.

Xbox Series X Türkiye fiyatı ne kadar?

Geçtiğimiz günlerde Microsoft ve bir cips markası olan Pringles ile yapmış olduğu anlaşma sonrasında merak edilen oyun konsolunun fiyatı da ortaya çıkmış oldu. Yapılan anlaşmalar sonucunda bu yıl içerisinde birçok şanslı kişiye Xbox Series X oyun konsolu hediye edilecek. Kampanya kapsamında yaklaşık olarak 46 kişiye oyun konsolu hediye edileceği tahmin ediliyor.

xbox-series-x-sunumu

Microsoft ile ünlü cips markası Pringles’in anlaşması sonrasında anlaşma notlar sızdırılınca oyun konsolunun fiyatı konusunda önemli bilgiler öğrenmiş olduk. Sızdırılan notlara göre Xbox Series X‘in Türkiye fiyatı yaklaşık olarak 6.048 TL‘ye denk geliyor. Yalnız önemli bir detayı hemen ekleyelim, bu fiyata  ülkemizde ki vergiler dahil değil. Vergiler dahil olduktan sonra güncel fiyatı ne kadar olacak merakla bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu