Donanım Haberleri

Xiaomi imzalı yeni kulaklık geliyor: Redmi Sonicbass

Xiaomi imzalı yeni kulaklık geliyor. Yeni kulaklık Redmi Sonicbass özellikleri ve fiyatları belli oldu.

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi imzalı yeni kulaklık modeli Redmi Sonicbass geliyor. Kulaklığın tüm özellikleri ve fiyatları haberimizde.

xiaomi-imzali-yeni-kulaklik-redmi-sonicbass

Kulaklıklar günlük yaşantımızın vazgeçilmez ürünlerinden biri haline geldi.Tabi bu durumun farkında olan markalar, giyilebilir teknoloji sektörüne ciddi anlamda yatırımlar yapmaya başladılar. Ciddi yatırım yapan şirketler arasında ismini akıllı telefon sektöründe sıkça duyduğumuz Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi geliyor. Yeni Bluetooth bağlantılı kulaklığı olan Redmi SonicBass modelini tanıtan şirket, kullanıcı sayısını da arttırmaya hızla devam ediyor. İşte yeni kulaklığı hakkında ki detaylar.

Xiaomi imzalı yeni kulaklık geliyor: Redmi Sonicbass

Redmi SonicBass, Nepal‘de görücüye çıktı. Siyah ve lacivert olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile kullanıcılarına sunulacak ve  yumuşak uçları sayesinde kullanıcılarına da iyi deneyim sunacağı düşünülüyor. Kullanıcıları hem en üst düzeye çıkarabileceğiniz hem de telefon görüşmelerinizi de rahatlıkla kullanabileceğiniz Redmi SonicBass, gürültü önleme özelliği sayesinde sesiniz karşı tarafa daha net bir şekilde aktarabilecek.

xiaomi-imzali-yeni-kulaklik-redmi-sonicbass-1

IPX4 teknolojisine sahip olan kulaklık , bu sayede suya ve tere dayanıklı duruma geliyor. Ses kontrolü özelliği bulunan Redmi SonicBass, Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip.

Redmi SonicBass ne kadar?

Herkesin merakla beklediği Xiaomi’nin yeni kulaklık fiyatı, 2099 Nepal rupisi olarak satışa sunulacak. Bu bedel yaklaşık olarak 18 dolar civarına eş değer. Söz konusu kulaklığın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı şuan için net değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu