Xiaomi HaberleriMobil Haberleri

Xiaomi Mi 10 ve Redmi Note 9 Pro fiyatları indirime girdi

TeknoBH Google Haberler

E-ticaret platformların önde gelen isimlerinden biri olan Amazon da, Xiaomi Mi 10 ve Redmi Note 9 pro fiyatları indirime girdi. Detaylar haberimizde

xiaomi-mi-redmi-10-indirime-girdi

E-Ticaret platformun dev isimlerinden biri olan Amazon, herkesin merakla beklediği “ Summer Sale ” indirimlerini başlattı. Bu indirimler kapsamında Amazon İngiltere adeta gövde gösterisi yaptı.

Amazon İngiltere, Summer Sale etkinliği kapsamında Xiaomi Mi 10 ve Xiaomi Redmi Note 9 Pro modellerinin fiyatlarını bir hayli aşağıya çekti.

Xiaomi Mi 10 ve Redmi Note 9 Pro fiyatları indirime girdi

Amazon’un şuan ki kampanyası kapsamında Xiaomi Mi 10 5G modelinin fiyatı 580 sterline düşerken, Redmi Note 9 Pro fiyatı ise 190 sterline indi.

Herkesin merak ettiği konu ise, Amazon bu indirimleri Türkiye’de uygulayacak mı? Önceki günlerde Amazon Türkiye tarafından bir basın bülteninde 10 Temmuz’a kadar devam edecek olan Yaz Fırsatları kapsamında Xiaomi ürünlerinde yüzde 10 indirimin uyguanacağı ibaresi mevcuttu.

xiaomi-mi-redmi-10-indirime-girdi-1

Hali hazırda Amazon Türkiye kararlı bir indirime gitmiş değil. Örnek vermek gerekirse 8500 TL’ye duyurulan Xiaomi Mi 10 fiyatını 6500 TL dolaylarına indirirlerse, bizler için muazzam olur.

 

 

Kaynak :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu