Mobil HaberleriXiaomi Haberleri

Xiaomi Mi 11 Lite 4G Versiyonu Karşımıza Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi Mi 11 Lite 4G versiyonu Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. Söz konusu Xiaomi Mi 11 Lite 4G özellikleri ve birçok detayı sızdırıldı. İşte Detaylar

Bütçe Dostu Xiaomi Mi 11 Lite 4G Versiyonu Karşımıza Çıktı

Bildiğiniz üzere Xiaomi Mi 11 modeli, geçtiğimiz yılın son günlerinde tüketici karşısına çıkmıştı. İlk olarak Çin’de tanıtılan model, daha sonrasında dünya genelinde tanıtıldı. Geçtiğimiz yılın en güçlü işlemcisi olarak tanıtılan Snapdragon 888‘den güç alan cihaz, uzun bir süre boyunca AnTutu listelerinde zirveye oynadı. Serinin ise Ultra ve Lite modelleri ise sabırsızlıkla bekleniyordu. Geçtiğimiz günlerde Mi 11 Lite modeli ise tüketici karşısına çıkmıştı. Ancak söz konusu model 5G bağlantısına sahipti. Bu sebeple 4G versiyonu hakkında ise herhangi bir sızıntı bulunmuyordu ancak sonunda Mi 11 Lite 4G modeli Hindistan’da karşımıza çıktı.

Xiaomi Mi 11 Lite 4G kullanıcılarına neler sunacak?

İddialara göre Xiaomi Mi 11 Lite modeli ile bu modelin Hindistan versiyonu arasında bazı temel farklar olacak. Telegram kanalı tarafından yapılan bir sızıntıda serinin Lite modelinin 4G versiyonu ortaya çıktı. Hatırlarsanız kısa bir süre önce modelin 5G versiyonu da karşımıza çıkmıştı.

Bütçe Dostu Xiaomi Mi 11 Lite 4G Versiyonu Karşımıza Çıktı

Söz konusu modelin Türkiye’ye geleceği konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Çünkü ülkemizde 5G bağlantı desteği olmadığından dolayı birçok akıllı telefon üreticisi ülkemizde 5G modellerini sunamıyor. Ancak Xiaomi, kesinlikle 4G versiyonunu piyasaya sürecektir. Serinin 4G versiyonu daha uygun fiyata sahip olacak bu sebeple çok daha fazla talep görecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu