Mobil HaberleriXiaomi Haberleri

Xiaomi Mi 11 Lite İnce Tasarımıyla Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi Mi 11 Lite modeli uygun fiyatı ve ince tasarımıyla tüketici karşısına çıktı. Xi 11 Lite özellikleri nedir? Kullanıcılara neler sunacak? İşte Detaylar

Xiaomi Mi 11 Lite İnce Tasarımıyla Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz yılların son günlerine doğru Xiaomi, yeni akıllı telefon serisi Mi 11‘i duyurmuştu. Uzun zamandır kullanıcı tarafından merakla beklenen seri bir hayli fazla ilgi gördü diyebiliriz. Özellikle de Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olarak bilinen Snapdragon 888‘den güç alıyor. Özelliklede performans alanında iyi işler çıkartan seri henüz ülkemize satışa sunulmadı. Ancak bildiğiniz üzere söz konusu serinin bir de Lite versiyonu mevcut. Mi 11 serisinin fiyatını yüksek bulan kullanıcılar için, benzer tasarıma ve özelliklere sahip bir model daha piyasaya sürülecek. Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan model hakkında yeni ayrıntılar sızdırıldı.

Xiaomi Mi 11 Lite, tasarım görüntüleri ile tüketici karşısına çıktı. Bununla birlikte birçok sertifika ile de ortaya çıkan modelin tanıtımına az bir zaman kaldı diyebiliriz. Ayrıca söz konusu modelin ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

Xiaomi Mi 11 Lite özellikleri ile neler sunuyor?

Söz konusu modelin TENAA‘da ortaya çıkan görüntülerini incelediğimiz zaman, Mi 11 Lite olduğuna kesin bakılan modelin M2101K9C model numarasına sahip olduğu görülüyor. Bununla birlikte Mi 11 Lite modelin tasarım detaylarını da görmüş olduk. Arka tarafını incelediğimiz zaman ince bir kasaya sahip olduğunu görüyoruz. Ön tarafını incelediğimiz zaman selfie kamerasının sol üst köşeye yerleştirildiğini görüyoruz.

Xiaomi Mi 11 Lite İnce Tasarımıyla Ortaya Çıktı

Cihazın temel özelliklerini incelediğimiz zaman 6,55 inçlik Full HD+ ve 120Hz ekran yenileme hızına sahip bir AMOLED ekran paneli ile geldiğini görüyoruz. Ancak söz konusu model hakkında ortaya atılan bir diğer iddialara göre 90Hz ekran yenileme hızı ile geleceği iddia ediliyor. 4.250 mAh batarya kapasitesine sahip olacağı düşünülen cihazda 33W hızlı şarj desteğinin de olması bekleniyor. Söz konusu yeni modelin 400 Euro civarında satışa sunulması bekleniyor. Birçok sertifikayı aldığı için tanıtım tarihinin yakın bir zamanda yapılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu