Mobil HaberleriXiaomi Haberleri

Xiaomi Mi 11 Ultra Özellikleri Çok Can Yakacak

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modeli Xiaomi Mi 11 Ultra özellikleri ve kamera detayları ortaya çıktı. Bu özellikler çok can yakar. İşte Detaylar

Xiaomi Mi 11 Ultra Özellikleri Çok Can Yakacak

Hatırlarsanız geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Xiaomi’nin uzun süredir beklenen amiral gemisi modeli tüketicilere duyuruldu. Uzun zamandır beklenen model için beklenen süre değdi diyebiliriz. Geçtiğimiz yılnı en güçlü yonga seti olarak tanıtılan Snapdragon 888 işlemcisinden güç alacak olan model, son zamanların en çok konuşulan modeli olmayı başardı. Ancak kullanıcılar serinin bir üst versiyonu olan ve kamera özellikleriyle bir hayli fazla konuşulan Mi 11 Ultra adında ki modeli sabırsızlıkla beklemeye devam ediyorlar. Ancak söz konusu model ile ilgili ilk ayrıntılar belli olmaya başladı. Söz konusu model Samsung’un GN2 sensörünü kullanacak.

Kısa bir süre önce Mi 11 Ultra modelinin kamera detayları ortaya çıkmıştı. Yeni modelin üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu, güvenilir sızıntıcılar tarafından onaylanmıştı.

Xiaomi Mi 11 Ultra özellikleri ve kamera detayları ortaya çıktı

Xiaomi, Mi 11 Ultra modelinde güney kore merkezli teknoloji devi Samsung’un kısa bir süre önce tanıttığı 50 MP değerinde ISOCELL GN2 sensörünü kullanacak. Söz konusu lensi kullanacak olan ilk model Mi 11 Ultra olacak. Hatta serinin bir önceki modeli Mi 11‘de bu duruma benzer bir durum yaşanmıştı.

Xiaomi Mi 11 Ultra Özellikleri Çok Can Yakacak

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın kamera özellikleri sonunda kesinleşti. 50 MP ana kameraya sahip olan model, 48 MP ultra geniş ve 48 MP telefoto lense sahip olacak. Bunların yanı sıra ISOCELL GN2 isimli lensin de 50 MP değerinde ana kamerada kullanılacağı söyleniyor.

Serinin Ultra modeli hakkında henüz net bir ayrıntı bulunmuyor. Xiaomi Mi 11 Ultra özellikleri ve kamera detayları şuan için bu kadar, ayrıca söz konusu modelin özellikle de kamera detaylarıyla birlikte ön plana çıkacağı düşünülüyor. Önümüzde ki haftalarda söz konusu model hakkında yeni özellikler ortaya çıkacaktır. Ayrıca cihazın fiyatı hakkında paylaşılan bir bilgi maalesef yok. Kısa bir süre içerisinde tanıtılacak olan modelin fiyatının da önümüzde ki günlerde sızdırılacağını düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu