Donanım Haberleri

Xiaomi Mi Band 5 satış rekorları kırıyor!

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi’nin yeni akıllı saati satış rekorları kırıyor! Kısa sürede Xiaomi Mi Band 5 stokları tükeniyor! Detaylar haberimizde

xiaomi-mi-band-serisi-satis-bilgileri

Xiaomi‘nin giyilebilir teknolojisi kısa bir süre önce tanıtılmıştı. Mi Band 5 ilk olarak Çin’de satışa sunulmuştu.

Xiaomi akıllı bilekliğini aynı anda bir çok kanalda satışa sunmuştu. Buna rağmen Xiaomi Mi Band 5 stokları sadece dakikalar içerisinde tükenmişti. Tabi bu duruma fiyatın da bir hayli fazla etkisi var.

Xiaomi Mi Band 5 satış rekorları kırıyor!

Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği henüz Türkiye’de satışa sunulmadı. Tabi bu modelin ülkemizde satışa çıkması sabırsızlıkla bekleniyor. Ancak görünen o ki Mi Band 5’in ülkemize gelişi gecikmeli olacak. Çünkü Xiaomi Mi Band 5 satış rekorları kırıyor!

xiaomi-mi-band-5-satis-rekorlari-kiriyor

Xioami Mi Band 5, yüklü miktarda stok yapılmıştı ancak dakikalar içerisinde tükendi. Bir sonra ki gönderimin en erken tarihi ise 30 Haziran’da olacağı belirtildi. Verilen tarihlerde tekrardan satışa sunulursa, ülkemizde de satışa sunulması en erken Eylül veya Ekim gibi olacaktır. Xiaomi, daha Çin’de ki ihtiyacı karşılayamadan farklı bir ülkede satışa çıkartacağını düşünmüyoruz.

Lakin Mi Band 5‘in Çin’den sonra hangi ülkeler de satışa çıkacağı henüz netlik kazanmış değil. Muhtemelen Türkiye’den önce Hindistan,Fransa ve İspanya gibi ülkeler de satışa sunulacaktır. Böyle bir durumda ülkemizde satışa sunulması yaklaşık olarak 2020’nin son aylarını bulacaktır diye düşünüyoruz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu