Donanım HaberleriXiaomi Haberleri

Xiaomi Mi Band 5’in satış tarihi netleşti!

Xiaomi Mi Band 5'in satış tarihi netleşti! Peki yeni giyilebilir teknolojinin özellikleri ve tasarımı nasıl?

TeknoBH Google Haberler

Giyilebilir teknoloji sektöründe büyük bir başarı yakalayan Xiaomi, yeni modeli olan Mi Band 5’in satış tarihi ve fiyatı netleşti! İşte Detaylar

xiaomi-mi-band-serisi-satis-bilgileri

Akıllı saat kullanmayı sevenlere bir müjdemiz var! Xiaomi‘nin yeni Mi Band modeli satışa sunulmaya hazırlanıyor!

Son günlerde Xiaomi Mi Band 5 ile ilgili çok fazla detaylar sızdırılmıştı. Xiaomi, yakın zaman da tarihini ve fiyatını açıklayacağını düşünüyoruz.

Xiaomi Mi Band 5’in satış tarihi netleşti!

Çin’in en büyük sosyal medya platformu olan ve güvenilir bilgi paylaşımı yapan Weibo‘da Xiaomi Mi Band 5’in çıkış tarihi ve fiyat bilgileri ortaya çıktı.

xiaomi-mi-band5-fiyati-belli-oldu

Weibo’da yayınlanan bilgilere göre Xiaomi’nin yeni modeli olan Mi Band 5, paylaşılan bilgilere göre 11 Haziran‘da raflarda ki yerini alacağı söyleniyor. Xiaomi yeni modelini ilk olarak Çin’de satışa sunmayı planlıyor lakin önümüzde ki günlerde Avrupa’ya satışa sunulacağını düşünüyoruz. Akıllı saatin fiyatı ise 30 Dolar olarak belirlenmiş.

Ülkemizde ki vatandaşlarımızın asıl merak ettiği konu ise yeni akıllı saat modeli Türkiye’ye gelecek mi ? veya fiyatı ne kadar olacak ? Aklınızda ki soruları hemen cevaplayalım.

Xiaomi’nin yeni akıllı saat modeli 30 dolar olarak satılırsa ülkemizde yaklaşık olarak 250-350 TL civarında olacağını düşünüyoruz. Satışı ise ne zaman ülkemize geleceği henüz netleşmiş olmasa da kısa bir süre içerisinde ülkemizde satışa sunulmaya hazırlanacağını düşünüyoruz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu