Xiaomi Haberleri

Xiaomi Mi Band 5’ten beklenen haber geldi!

Xiaomi Mi Band 5'ten beklenen haber sonunda geldi! Merak edilen tüm detaylar

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi Mi Band 5’ten beklenen haber geldi! Xiaomi tarafından net tarih verilmese de, bu yıl içinde satışa çıkacak. İşte Detaylar

Xiaomi-Mi-Band5-Beklenen-Haber-Geldi

Akıllı bileklik teknolojisi sektöründe önde gelen isimlerinden biri olan Xiaomi,yakın bir zaman içerisinde Mi Band 5 akıllı bileklik modelini kullanıcılarıyla buluşturmayı bekliyor.Xiaomi‘nin normal şartlarda 3 Nisan tarihinde Mi Band 5 akıllı bilekliğini tanıtmayı planlıyordu ancak günümüzde ki Koronavirüs salgınından dolayı maalesef ki ileri bir tarihe ertelemişlerdi. Şirketten paylaşılan bilgiye göre akıllı bileklik bu yıl içerisinde görücüye çıkacak olup satış için maalesef ki net bir tarih verilmedi.

Xiaomi-Mi-Band5-Beklenen-Haber-Geldi-Model-Detayi

Xiaomi Mi Band 5’ten beklenen haber geldi!

Akıllı bileklik sektörünün önde gelen isimlerin biri olan aynı zamanda uygun fiyatlı kullanıcı memnuniyetine önem veren Xiaomi, bu durumu da yeni modelinde tekrardan kullanıcılara kanıtlamış olacak.Tahminlere göre yeni çıkacak olan akıllı bilekliğin fiyatı 250-300 TL gibi bir fiyatın civarında olacağıdır.

Xiaomi-Mi-Band-5-Sertifikasi-Cikti

Sosyal medya üzerinden çıkan iddialara göre 14 Mayıs‘ta Mi Band 5‘in sertifikasının çıktığı görülüyor.Tekrardan dipnot olarak eklemek isteriz ki,akıllı bilekliğin henüz çıkış tarihi netleştirilmemiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu