Donanım Haberleri

Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik Rekor Kırıyor!

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklik modeli adeta rekor üstüne rekor kırıyor. Yeni modelin fiyatı ve özellikleri aynı zamanda satış rakamları haberimizde

Efsane Özellikleriyle Xiaomi Mi Band 6 Tanıtıldı

Ülkemizde akıllı bilekliğe olan ilginin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de Xiaomi’nin Mi Band serisi en çok tercih edilen akıllı bileklik modelleri arasında yer alıyor. Özellikle uygun fiyatı ile karşımıza çıkması, bu kadar ilgi görmesinde ki en büyük etken diyebiliriz. Xiaomi’nin akıllı bileklik serisinin yeni modeli Mi Band 6 kullanıcılara tanıtıldı. Yeni özellikleri ile karşımıza çıkan bu model, uygun fiyatıyla bir hayli ilgi gördü diyebiliriz. Hatta kısa sürede o kadar ilgi gördü ki satış rekorları kırdı.

Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklik 17 günde 1 milyon sattı

Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun, Mi Band 6 akıllı bileklik modelinin Dünya genelinde bir milyon sattığını açıkladı. Xiaomi’nin Mi Band 6 modelinin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Ancak 1 milyon satış rakamına 17 günde ulaştığını da belirtebiliriz. Serinin bir önceki modeli olan Mi Band 4, 1 milyon satış rakamına yalnızca 8 günde ulaşmıştı.

Giyilebilir teknoloji alanında Mi Band 4’e kadar önemli bir satış ivmesi yakalayan Xiaomi, son iki modelde her ne kadar önemli drecede bir ilgi görse de, eski satış rakamlarını yakalayamadı. Ancak söz konusu durumun Xiaomi için kötü olmadığını söyleyebiliriz. Yakın zamanda geliştirilen, daha gelişmiş kablosuz kulaklıklar Mi Band’ın azalttığı satış rakamı boşluğunu da dolduruyor. Peki, söz konusu Xiaomi Mi Band 6 özellikleri ile neler sunuyor?

Xiaomi Mi Band 6 neler sunuyor?

Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik Adeta Rekor Kırıyor!

Serinin bir önceki modellerine göre farklı olan Mi Band 6, 7/24 kalp atışlarını izleyebiliyor. Ayrıca yapmış olduğunuz egzersiz esnasında ise kanınızdaki oksijen oranını da rahatlıkla ölçebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu