Donanım Haberleri

Xiaomi Mi Band 6 Hakkında Ki Detaylar Belli Oldu

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi’nin sevilen akıllı bileklik serisinin yeni modeli olan Mi Band 6 hakkında ki ilk detaylar ortaya çıktı. İşte detaylar

Xiaomi Mi Band 6 Hakkında Ki Detaylar Belli Oldu

Geçtiğimiz yıl 11 Haziran 2020 tarihinde tanıtılan Xiaomi Mi Band 5, tüketiciler tarafından bir hayli fazla ilgi görmüştü. Akıllı bileklik serisinin önce ki modelleri de, dünya üzerinde en çok tercih edilen akıllı bileklikler arasında yer alıyordu. Mi Band 5 modeli de , uygun fiyatı ve tüketicilere sunduğu özellikleriyle üllkemiz de hala ilgi görmeye devam ediyor. Tüketiciler, Mi Band 5 modelini daha keyifli kullanamamışken Mi Band 6 modeli hakkında ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı. Xiaomi‘nin akıllı bileklik serisinin yeni modeli olan Mi Band 6 hakkında ki tüm detayları sizlere aktaracağız.

Xiaomi Mi Band 6 Zepp uygulamasının kodlarında ortaya çıktı. Madical Unicorn tarafından ortaya çıkartılan bilgilere göre, Xiaomi Mi Band 6’nın model numarası ve kod adı ortaya çıktı.  Bilgilere göre Mi Band 6, Pangu kod adı ve XMSH16HM ve XMSH15HM model numaralarına sahip. Söz konusu model numaralarının bir tanesinin, cihazın NFC özelliğine sahip versiyonu, diğerinin ise NFC‘siz versiyonu olduğu tahmin ediliyor.

Xiaomi Mi Band 6 GPS özelliğine sahip olacak

Xiaomi Mi Band 6 Hakkında Ki Detaylar Belli Oldu

Söylentilere göre Mi Band 6 modelinde kendine ait GPS özelliği bulunacak. Bu GPS özelliği sayesinde yapılan antrenmanların anlık konumu veya günlük bulunduğunuz yerlerin verileri kaydedilecek. Ayrıca bu özellikle birlikte, eski modele kıyasla çok daha yüksek çözünürlüğe sahip ekran kullanılacak.

Serinin bir önceki modeli olan Mi Band 5‘te, 126 x 294 piksel ekran sunulurken Mi Band 6‘da ise 152 x 360 piksel değerinde bir ekran paneli kullanılacak. Ayrıca kesin olmamakla birlikte iddialara göre, yeni model kan oksijen oranını ölçebilecek.

Tanıtım tarihi ile ilgili henüz bilgi paylaşılmayan cihaz hakkında ortaya çıkan detaylar şimdilik bu kadar. Mi Band 6 hakkında yeni sızıntılar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu