Mobil HaberleriXiaomi Haberleri

Xiaomi Mi Mix Serisi Geri Dönüyor

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi Mi Mix serisi uzun bir aradan sonra tekrar dönüyor. Yakın bir zaman içerisinde tüketicilere sunulacak cihazın özellikleri

Xiaomi Mi Mix Serisi Geri Dönüyor

Bildiğiniz üzere Xiaomi, Mi Mix serisinde tam ekran performansını deneyimlemeyi hedefliyor. Öyle ki, kamera çentiğinden sıkılan kullanıcılar, Mi Mix serisine akın etti diyebiliriz. Serinin son piyasaya sürülen modeli Mi Mix 3, 2018 yılında çıkmasına rağmen hala talep görüyor. Normal şartlarda geçmişte ilgi gören modellerin yeni versiyonu vakit kaybetmeden piyasaya sürülüyordu. Ancak Xiaomi, Mi Mix 3 modelinin 5G varyantı piyasaya çıkmadı. Büyük bir heyecanla beklenen haber geldi sonunda geldi. Xiaomi, tam ekran deneyimini yaşattığı seriye yeni bir modelini daha ekleyecek.

Xiaomi Mi Mix serisi hakkında ki detaylar yakında

Son zamanlarda tam ekran deneyimi yaşatan akıllı telefon modellerine olan ilgi bir hayli artmış durumda. Bu duruma en iyi örnek Xiaomi Mi Mix serisini verebiliriz. Çünkü 2018 yılında piyasaya sürülmesine rağmen hala çok fazla talep görüyor. Kısa zaman içerisinde Xiaomi CEO’suna Mix serisi akıllı telefonun tanıtılıp tanıtılmayacağına dair bir soru soruldu. CEO Lei Jun ise iyi haber verdi.

Le jun, Xiaomi’nin küresel lansmanın gerçekleşeceği etkinliği işaret etti. Etkinlik içerisinde Mi Mix 4 modelinin ayrıntıları ile ilgili bilgilendirme yapacağını da ekledi. Birçok kaynağa göre bu yıl içerisinde Mi Mix serisinin piyasaya sürüleceğini düşünüyor.

Xiaomi Mi Mix Serisi Geri Dönüyor

2018 yılından itibaren Mi Mix Alpha konsept telefonu dışında bu seriye ait hiçbir model görmemiştik. Muhtemelen yarın itibariyle Mi Mix 4 modeli hakkında ki ilk detaylar belli olacaktır. Bazı iddialara göre Xiaomi’nin Mi Mix serisinde dört tarafı kavisli bir ekran tasarımı kullanacağı yönünde.

Mi Mix serisi hakkında daha fazla detay bulunmuyor. Ancak gerçekleşecek olan etkinlikte uzun süredir beklenen seri hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu