Mobil HaberleriXiaomi Haberleri

Xiaomi Mi Mix’in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi Mi Mix modelinin yeni görselleri ortaya çıktı. Söz konusu yeni model ne zaman tanıtılacak? Detayları nelerdir?

Xiaomi Mi Mix'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Xiaomi kullanıcı arayüzüne sahip olan katlanabilir telfeonun görselleri bu yılın başlarında ortaya çıktı. Şimdi de cihazın arka tarafıyla ilgili yeni görseller ortaya çıktı. Söz konusu yeni seri Galaxy Fold modeli gibi içe katlama teknolojisini kullanacak.

Xiaomi Mi Mix özellikleri ile neler sunacak?

Sızdırılan görseller söz konusu telefonun kalıbını ortaya koyuyor. Arka tarafı incelediğimiz zaman ekrana dair görüntüler bulunmazken, doğrudan dış kapağa monte edilmiş üçlü kamera modülü göze çarpıyor. Diğer yandan lens modülünün tamamlanmış olsa bile flaşın mevcut olmadığı görünüyor.

Xiaomi Mi Mix'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Genel ve sabit olan katlama şemaları kullanılan telefonda, Mix logosunun görülmesi de oldukça şaşırtıcı bir detay olarak ortaya çıkıyor.  Bu seriden mağaza raflarına ulaşan son telefon, iki yıldan daha uzun bir süre önce tanıtımı gerçekleştirilen Mi Mix 3 modeliydi.

Seri genel olarak doğal tasarımından bir adım önde çıkan telefonlar için ayrılmış durumda. Cihazın teknik özelliklerini incelediğimiz zaman ise 90Hz ile 120Hz ekran yenileme hızı sunması bekleniyor. Cihaz gücünü geçtiğimiz yıl tanıtılan Snapdragon 888 yonga setinden alacak ve aynı zamanda 12 GB RAM‘e de sahip olacak. Katlanabilir telefonun fiyatı 1000 ile 1200 dolar civarında olması bekleniyor.

Kaynak
shiftdelete

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu