Donanım Haberleri

Xiaomi Mi Watch Lite Özellikleri Belli Oldu

Yeni akıllı saat Xiaomi Mi Watch Lite'ın özellikleri belli oldu.

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi Mi Watch Lite isimli yeni akıllı saatin özellikleri belli oldu. İşte yeni akıllı saatin özellikleri ve fiyatı;

xiaomi-mi-watch-lite-ozellikleri-belli-oldu

Xiaomi Mi Watch Lite isimli yeni akıllı saatin özellikleri ve fiyatı netleşti. Muhtemelen Xiaomi yeni akıllı saatini uygun fiyatlı versiyonu olarak tanıtacak.

Xiaomi Mi Watch Lite Özellikleri Belli Oldu

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında piyasaya sürülen Xiaomi Mi Watch, o dönemde yaklaşık olarak 190 dolar karşılığında satılıyordu. Danimarka’da faaliyet gösteren UL ( Demo ) isimli ulusal sertifika kurumu, kodu ” REDMITW02” olan Mi Watch‘ın uluslararası standartlara uygun olduğuna karar verdi.

Doğu Asya temsilcisinin yeni ürünü 5 VCD ve 0.4 A şarj altyapısı ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Ekran boyutu 1.78 inç olan Xiaomi Mi Watch Lite, S-AMOLED mimarisi eşliğinde üretildi. 360 x 448 çözünürlüğüne sahip olan akıllı saatin fiyatı ise henüz net olarak bilinmiyor.

Gücünü Snapdragon 3100 işlemcisinden alan Lite sürümünde 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanına sahip. Batarya kapasitesi 570 mAh olan yeni akıllı saatin NFC, Wi-Fi ve Bluetooth 4.2 gibi standart özelliklere sahip. Xiaomi’nin yeni ürünü, kablosuz şarj teknolojisi ile adeta gönülleri feth edecek. Ancak Lite modelinin fiyatı hakkında hiç bir açıklama da yapılmadı. Bahsi geçen akıllı saat bazı pazarlarda Redmi Watch adı altında satışa sunulabilir. Önümüzde ki zamanlarda Xiaomi Mi Watch Lite hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu