Donanım Haberleri

Xiaomi Mi Watch Revolve Sonunda Tanıtıldı!

Xiaomi uygun fiyatlı akıllı saati Mi Watch Revolve sonunda tanıtıldı! Kullanıcılar tarafından merak edilen bütün detaylar haberimizde

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon pazarının başarılı isimlerinden biri olan Xiaomi, yeni akıllı saati Mi Watch Revolve sonunda tanıtıldı! İşte Detaylar

xiaomi-mi-watch-revolve-sonunda-tanitildi

Giyilebilir teknoloji pazarının güçlü isimlerinden biri haline gelen Xiaomi, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Çinli üretici son olarak Mi Watch Revolve modelini tanıttı. Yuvarlak tasarım çizgilerine sahip olan akıllı saat bir hayli fazla şık diyebiliriz. 1.39 inçlik AMOLED ekran paneline sahip olan saat kutudan çıktığında MIUI for Watch destekli Google WearOS ile çalışacak.

Xiaomi’nin merak edilen yeni akıllı saati ne gibi özellikler sunacak? Şimdi sizlerle paylaşacağımız bu görsellerde olduğu gibi Xiaomi’nin akıllı saatinde enerji seviyesi, uyku takibi, stres ölçümü ve kalp hızı sensörü özelliğine sahip olacak.

Xiaomi Mi Watch Revolve Sonunda Tanıtıldı!

xiaomi-mi-watch-revolve-sonunda-tanitildi-1

Yeni akıllı saatin en çok dikkat çeken özelliklerden biri de enerji seviyesi. Bu zamana kadar hiçbir akıllı saat böyle bir takip çizelgesine sahip değildi.

Diğer yandan saatte kandaki oksijen oranını ölçme özelliğinin bulunduğunu da belirtelim. GPS ve Bluetooth 5.0 desteği de sunan akıllı saatte NFC özelliği de yer alıyor. 5 ATM basınca dayanıklı olan 14 gün pil ömrü de sunuyor. 6 Ekim tarihinde satışa sunulacak olan saatin ilk durağı ise Hindistan olacağı söyleniyor. Hindistan’da 149 dolar yani yaklaşık olarak 1000 TL‘lik etikete sahip olması beklenen saatin Avrupa fiyatı henüz bilinmiyor.

Muhtemelen Xiaomi Mi Watch Revolve Türkiye fiyatının da bu civarlarda olacağı söyleniyor. Yani ülkemizde yaklaşık olarak 1000 ve 1500 TL arasında olacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu