Mobil Haberleri

Xiaomi Redmi Note 10 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi Redmi Note 10 serisinin tanıtım tarihi resmen açıklandı. Xiaomi’nin alt markası Redmi çok sevilen Note 10 serisini kullanıcılara sunacak. İşte Detaylar

Xiaomi Redmi Note 10 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Xiaomi’nin alt markası Redmi, daha çok performans odaklı modeller üzerine çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle sunduğu yüksek performansın yanında, uygun fiyatı da tercih edilmesi büyük sebeplerden biri. Ülkemizde de Redmi Note serisi en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Nedeni ise piyasaya göre uygun fiyata satılan modeller, yüksek performans sunuyor. Redmi Note 10 serisi de fiyat performans cihazlarına yeni bir heyecan getirmek için hazırlanıyor. Yeni serinin tanıtılacağı tarih resmi olarak onaylandı.

Xiaomi Redmi Note 10 serisi, Mart ayında tüketicilerle buluşuyor

Redmi Note serisinin ülkemizde bir hayli fazla talep gördüğünü biliyoruz. Özellikle de Note 8 ve Note 9 modelleri, en çok tercih edilen uygun fiyatlı orta segment modeller arasında yer almayı başarmıştı. Serinin bir sonra ki modeli ise uzun zamandır beklenen bir model. Uzun zamandır merakla beklenen seri hakkında Redmi, açıklama yaptı.

Redmi Hindistan Twitter hesabı, serinin yeni modelleri için yeni bir açıklamalarda bulundu. Redmi India, yaptığı paylaşım da, Redmi Note 10 serisinin Mart 2021‘de geleceğini duyurdu. Fakat henüz net bir tarih bulunmuyor. Muhtemelen yeni model ilk olarak Hindistan’da tanıtılacak ve daha sonrasında diğer ülkelere giriş yapacaktır. Aynı zamanda ülkemize geleceğine dair net bir açıklama da bulunmuyor.

Redmi Note 10 serisine ait üç farklı modelin sunulması bekleniyor. Bu modellerden ikisi Note 10 ve Note 10 Pro adlarıyla 4G desteğine sahip modeller olacak. Diğer model ise Note 10 Pro 5G ismiyle ve 5G desteğiyle tüketici karşısına çıkacak. Ancak büyük ihtimal ile 5G desteğine sahip olan model Türkiye’de desteği olmadığı için satışa sunulmayacaktır. Yeni modellerin fiyatları yaklaşık 400 – 500 dolar civarında olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu