Donanım Haberleri

Xiaomi RedmiBook Pro Yakında Piyasaya Sunuluyor

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi RedmiBook Pro yakında tüketiciye sunulması bekleniyor. Ultra ince tasarıma sahip olan dizüstü bilgisayar hakkında ki tüm detaylar

Xiaomi RedmiBook Pro Yakında Piyasaya Sunuluyor

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi birçok model ile tüketici karşısına çıkmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce karşımıza çıkan Redmi K40 ve K40 Pro modelleri bir hayli ilgi odağı olmayı başarmıştı. Hatta söylentilere göre Mi 11 modelinden çok daha fazla ilgi odağı olacağı tahmin ediliyor. Kısa bir süre önce Xiaomi’nin RedmiBook Pro dizüstü bilgisayarı hakkında ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı. Son derece şık bir tasarıma sahip olan dizüstü bilgisayarın temel özellikleri ortaya çıktı.

Xiaomi RedmiBook Pro kullanıcılarına neler sunuyor?

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, RedmiBook Pro modelinin görüntülerini resmi olarak yayınladı. Cihazın ekranı, klavyesi ve dış görüntüsü hakkında ilk bilgiler de ortaya çıkmış oldu. Paylaşılan görüntülerde, arkadan aydınlatmaya sahip bir klavye ve alüminyumdan yapılmış bir dizüstü bilgisayar görüyoruz.

Xiaomi RedmiBook Pro Yakında Piyasaya Sunuluyor

Birçok tüketicinin yeni RedmiBook Pro modelinin Apple’ın MacBook serisine benzetildiği söyleniyor. Bu söylentiler de şöyle bir gerçek var ki, Xiaomi ve Redmi modellerini piyasada ki en uygun fiyatlı satan üreticiler diyebiliriz. Ayrıca yeni dizüstü bilgisayarı Macbook ile kıyaslamak için çok kısıtlı bilgiye sahibiz. Fakat yeni bilgisayarın Macbook serisinden çok daha uygun fiyatlı satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Son olarak Xiaomi RedmiBook Pro modelinin özellikleri konusunda tek bildiğimiz ise Intel Tiger Lake H35 işlemcisine sahip olacağı diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu