Xiaomi HaberleriMobil Haberleri

Xiaomi Yeni Telefon Tasarımıyla Kendisini Aştı!

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi yeni telefon tasarımıyla adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Şimdi de telefonu komple kaplayan yeni ekran teknolojisini duyurdu. İşte Detaylar

Xiaomi Yeni Telefon Tasarımıyla Kendisini Aştı!

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Şirket, kablosuz şarj özelliğini duyurmasından hemen sonra Xiaomi’nin sessiz kalması bekleniyordu ancak şirket beklenen hareketi yapmadı ve bugün karşımıza Quad Curved Waterfall Display adını verdiği yeni teknolojisini duyurdu.

Xiaomi yeni teknolojisi ile telefonun yanlarının yanı sıra alt ve üst bölümünü de ekran ile kaplıyor. Yani bu durumda şirket çerçevesiz bir şekilde komple ekran ile bütünleştiren bir konsept üzerinde çalıştığını belirtiyor.

Xiaomi yeni telefon tasarımını nasıl yapacak?

Xiaomi Mi Mix modelleri ile zaman zaman ilginç tasarımlar deniyor, muhtemelen Quad Curved Waterfall Display teknolojisini de bu seri için kullanacak.

Yeni telefonun dört bir tarafını ekran ile kapsayan Xiaomi, bu teknolojisi ile tüketicilerin kalbini kazanacak gibi görünüyor. İzleme deneyimi konusunda kullanıcılarını şaşırtacak olan Quad Curved Waterfall Display’ın kullanımda nasıl olacağı ise merak konusu.

Bu durumda Xiaomi yeni telefonunu korumak için kılıf tasarımını nasıl yapacak? Telefonun ekranını darbelerden nasıl korunacak? Bu yıl içerisinde tanıtılması beklenen Quad Curved Waterfall Display teknolojisine sahip olan yeni model beklenen ilgiyi görecek mi? Bekleyip göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu