Mobil HaberleriXiaomi Haberleri

Xiaomi’den 120X zoomlu kamera geliyor

TeknoBH Google Haberler

Uzun zamandır ülkemizde adından sıkça söz ettirmeyi başaran Xiaomi’den bu seferde 120X zoomlu kamera geliyor! İşte Detaylar.

xiaomi-den-120x-zoom-geliyor

Dünya genelinde geniş kitleye sahip olan ve uzun zamandır sıkça adından söz ettirmeyi başaran Xiaomi önümüzde ki günlerde yani 11 Ağustos tarihinde yeni bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlik içerisinde tanıtılacak olan modellerden birisi de Xiaomi Mi 10 Ultra modeli.

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modeli bazı pazarlarda Extreme Commemorative Edition bazı pazarlarda ise Supreme Edition olarak satışa çıkacağı söyleniyor. Büyük ihtimal ile Çinli üretici bu model için Avrupa’da Xiaomi Mi 10 Ultra ismini tercih edecektir.

Xiaomi’den 120X zoomlu kamera geliyor

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modeli hakkında bazı detaylar sızdırıldı. Bu detaylardan birisi de Mi 10 Ultra’nın kamerası ile ilgili özelikleri.

xiaomi-den-120x-zoom-geliyor-1

Sızdırılan bilgilere göre Xiaomi Mi 10 Ultra modeli’nin ana kamerası 120X zoom ile kullanıcılarına sunulacak. Tabi bu zoom kapasitenin ne derece yeterli olduğunu zaman ve performans test sonuçları gösterecek.

Geçtiğimiz aylarda hatırlarsanız, Samsung da yeni S serisi modellerini tanıtırken telefonların Zoom yeteneği ön plana çıkmıştı lakin telefon DxOMark‘ta çıkan sonuçlar büyük hayal kırıklığı olmuştu. Bu durumun Xiaomi’nin başına gelmesi söz konusu.

Söz konusu model ile önceden sızdırılan bilgilere göre, Mi 10 Ultra‘nın SD865+ yonga seti, 16 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanı ile geleceği sızdırılmıştı. Bu özelliklerin başlangıç modellerinde değil de üst seviye modellerine ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu