Xiaomi HaberleriMobil Haberleri

Xiaomi’nin hangi modelleri Android 11 Beta alacak?

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi Redmi kullanıcılarının merakla beklediği Android 11 beta modeli geliyor. Peki hangi modeller alacak? İşte Detaylar

android-11-guncellestirmesi

Akıllı telefon sektöründe fiyat-performans modelleri ile adından sıkça söz ettiren Xiaomi, alt markası olarak adlandırabileceğimiz Redmi için büyük yatırımlar yapıyor. Xiaomi, önce ki günlerde MIUI 12 Beta sürümünü hangi cihazların alacağını açıklamıştı. Çinli üretici Hindistan’ın resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Xiaomi Redmi, Android 11 Beta güncellemesini alacağı modelleri açıkladı. Hangi modellerin alacağını birlikte inceleyelim.

Xiaomi Redmi, Android 11 Beta güncellemesini alacağı modelleri açıkladı

Android Beta 11 güncellemesini çok fazla sayıda model almayacak gibi görünüyor. Şirket güncelleştirmeyi sadece dört cihazın alacağını açıkladı. Önce ki günlerde bizlere sunulan verilerde Xiaomi’nin satış oranlarının %339 arttırdığını açıklanmıştı bu orana istinaden daha fazla modelleri Android Beta 11 güncelleştirmesini alabilirdi diye düşünüyoruz. Xiaomi Redmi kullanıcılarının yalnızca dört modelin güncelleştirmeyi alacağı birçok kullanıcıyı üzecek diyebiliriz.

Android Beta 11 güncelleştirmesini, MIUI Hindistan resmi Twitter hesabından yapıldı. Yapılan açıklamaya göre Android 11 Beta programına dahil edilen modellerin Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7 ve Redmi Note 7S olarak belirlendiği açıklandı. Ayrıca yapılan bir diğer açıklama ise kullanıcıların yeni güncelleştirmeyi deneyebilmesi için neler yapması gerektiği de açıklandı. Yukarıda bahsi geçen modellere sahipseniz, 17 Haziran‘a kadar başvuru yapmanız gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu