Güncel Haberler

YemekSepeti Bazı Komisyonları Kaldırdı

YemekSepeti CEO'su Nevzat Aydın Twitter hesabından yaptığı bir açıklama ile bazı restoranlardan alınan komisyonları geçici olarak kaldırıldığını duyurdu.

TeknoBH Google Haberler

YemekSepeti CEO’su Nevzat Aydın’dan önemli bir açıklama geldi. YemekSepeti bazı komisyonları kaldırdı. İşte Detayları

yemeksepeti-bazi-komisyonlari-kaldirdi

Koronavirüs dönemi ve her hafta alınan yeni tedbirler (kısıtlamalar) den dolayı zor günler geçiren restoranlar ve lokantalar yemeksepeti.com’un aldığı komisyonlardan şikayetçi idi. Şirketten bu şikayetler sonrasında yeni bir açıklama geldi.

YemekSepeti Bazı Komisyonları Kaldırdı

Yemek Sepeti‘nin CEO’su Nevzat Aydın Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile lokantalar için 20 milyon TL’lik bir paket hazırladıklarını açıkladı. Aydın yaptığı bu duyuruda Yemeksepeti Cüzdan ile yapılan ödemeler de hiçbir komisyon alınmayacağını dile getirdi.

Yemek Sepeti CEO’su Nevzat Aydın şu sözlerle duyurdu:

Restoranlarımız, özellikle tek şubeli mahalle restoranlarımız zor zamanlar yaşıyor. Onlara bu zor dönemde destek olmak için 20 Milyon TL’lik bir paket açıklıyoruz.

Yemeksepeti Cüzdan ile yapılan ödemelerde hiçbir komisyon alınmayacaktır. Restoranları desteklemek isteyen kullanıcılar lütfen siparişlerini bu şekilde ödesinler.

Yeni başlattığımız Gel-Al siparişlerinde- siparişi verip restorandan teslim aldığınız modelde hiçbir komisyon alınmayacaktır.

Bu belirsiz sürecin sonuna kadar listeleme ücreti alınmayacaktır. Restoranlara yapılacak ödeme periyotları onlara hiçbir ekstra maliyet olmadan yarıya yani 15 güne indirilmiştir.”

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu