Apple Haberleri

Yeni 13″ MacBook Pro Tanıtıldı

Apple yeni 13" MacBook Pro modeli tanıtıldı. Apple'ın yeni MacBook ürünün detayları nelerdir?

TeknoBH Google Haberler

Teknoloji devi olarak bilinen Apple , yeni 13″ MacBook Pro modeli resmi olarak tanıtıldı. İşte merak edilen tüm detaylar

yeni-13-inc-apple-macbook-pro-tanitildi

 

Apple yeni 13″ MacBook Pro dizüstü bilgisayarını tanıttı . Diğer dizüstü bilgisayar modelleri gibi ancak Magic Keyboard klavye üstüne kurulan dizüstü ancak diğer modelleri gibi tasarımları aynıdır. Yeni Macbook Pro’da Touch Bar yer alan 13″ True Tone özelliğine sahip bir cihaz , aynı zaman da USB -C portları (2Adet) ve kulaklık girişleri mevcut.Sadece uzay girisi ve gümüş renk olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan bir MackBook Pro Türkiye’de üç farklı şekilde bulunmakta.

Yeni 13 İnc Apple Macbook Pro tanıtıldı

Yeni 13″ MacBook Pro Tanıtıldı

Dizüstü 4 çekirdekli 10.nesil Intel Core i5 CPU, Intel Irıs Plus Graphics 645 Ekran Kartı , 8 GB RAM ve 256GB SSD ile alınabiliyor . Bu MackBook Pro’nun fiyatı 11.199 TL civarında , Dizüstü modelinin en üst sekmentinde ise 4 çekirdekli 10.Nesil Intel Core i7 CPU , Intel Irıs Plus Graphics ekran kartı , 32 GB RAM ve 4TB SSD ile elde edebiliyoruz. Bu sekment için ise 30.000 TL’yi gözden çıkarmamız gerekiyor. Model’in Türkiye için 2-3 hafta arasında bir gönderim süresi bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu