Otomobil Haberleri

Yeni 2021 Volkswagen Tiguan ne zaman gelecek?

Dünya genelinde en çok tercih edilen SUV modellerinden biri olan 2021 Volkswagen Tiguan X modeli geliyor.

TeknoBH Google Haberler

Yeni SUV modellerinden 2021 Volkswagen Tiguan X, yeni tasarımı ile görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Peki yeni 2021 Volkswagen Tiguan ne zaman gelecek? İşte tüm merak edilenler

yeni-2021-volkswagen-tiguan-ne-zaman-gelecek

Almanya’nın en önemli otomobil üreticilerinden biri olan Volkswagen, tüketicilerini memnun etmek için hız kesmeden üretimlerine devam ediyor. Şirketin uzun zamandır yeni otomobil için çalışmalarını sürdürdüğü biliniyordu. 2021 Volkswagen Tiguan X modeli alışılmış SUV modeli tasarımdan ilham almak yerine çok daha farklı özgün bir tasarım ile karşımıza çıkıyor.

Yeni 2021 Volkswagen Tiguan ne zaman gelecek?

Almanya merkezli otomobil üreticisi’nin uzun süredir SUV modeli olarak üzerinde çalıştığı 2021 Volkswagen Tiguan X modeli ile otomobil pazarında satış rekorları kırmayı hedefliyor. Normal bir SUV modeli tasarımından farklı bir tasarıma ve özelliklere sahip olan otomobil, coupe benzeri yapısı ile tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Yeni 2021 Volkswagen Tiguan Tasarımı

yeni-2021-volkswagen-tiguan-ne-zaman-gelecek-1slider

Yeni 2021 Volkswagen Tiguan Tasarımı

yeni-2021-volkswagen-tiguan-ne-zaman-gelecek-2slider

Yeni 2021 Volkswagen Tiguan Tasarımı

yeni-2021-volkswagen-tiguan-ne-zaman-gelecek-3slider

  Tavan çizgileri ve arka tarafta doğru daralan yapısı ile beraber sportif bir hava kazanan aracın stop lambaları ile de Tiguan’dan ayrıştığı görülüyor. Volkswagen Tiguan X‘e özgünlük kattığını ve oldukça şık bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Farklı seçenekler ile piyasaya çıkması beklenen yeni Volkswagen Tiguan X, 7 ileri çift kavramaları DSG şanzıman ile otomobil pazarını sarsacak gibi görünüyor. Bu yıl sonuna doğru Çin pazarında piyasaya sürülmesi beklenen yeni otomobilin şuan için başka bir ülkede satışa sunulup sunulmayacağı bilinmiyor. En önemli konulardan biri ise fiyatı, şuan için bilinmiyor. 

  Kaynak
  Teknolojioku

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu