Sinema ve Dizi Haberleri

Yeni Harry Potter Filmi Mi Geliyor? İşte Detaylar

TeknoBH Google Haberler

Yeni Harry Potter filmi geleceği gündeme bomba gibi düştü. Peki doğru mu? İşte merak edilen tüm detaylar

Yeni Harry Potter Filmi Mi Geliyor? İşte Detaylar

Bu zamana kadar toplamda 8 tane Harry Potter filmi yapıldı. Ana filmlere ek olarak, iki tane de Fantastic Beasts filmi hazırlandı. Kısa bir süre önce Warner Media Başkanı, bir toplantı içerisinde Harry Potter filminin yenisinin geleceğinin sinyalini verdi. Peki ayrıntılar neler?

Warner Media Başkanı açıkladı: Yeni Harry Potter Filmi yolda mı?

Harry Potter, en sevilen serilerden bir tanesi. Rowling ile birlikte çalışabildiğimiz için mutluyuz ve bu seriyle ilgili daha pek çok potansiyel ve eğlencenin olduğunu söyleyebilirim.”

Bu açıklama, Warner Bros2un Harry Potter evreniyle henüz işinin bitmediğinin bir sinyali olabilir. Bildiğiniz üzere zaten yan filmler ve video oyunları tarafında birçok çalışmalar yapılıyor. Ancak yine de birçok izleyici, hayranı olduğu Harry Potter oyuncularını tekrardan görmek istiyor.

Yeni Harry Potter Filmi Mi Geliyor? İşte Detaylar

Aynı zamanda ek olarak, tiyatro oyunu olarak da sergilenin The Cursed Child‘in film olarak da izleyici karşısına çıkma ihtimali de yüksek. Harry ve Draco‘nun oğullarına odaklı bir hikâyeyi ve bu hikâye de Harry, Ron ve Hermonie gibi karakterlerin yetişkin hallerini izlemek izleyiciler tarafında büyük bir heyecan uyandıracaktır.

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan bir habere göre, HBO Max‘a özel bir Harry Potter serisinin hazırlanabileceği yönündeydi. Ancak henüz resmi bir açıklama olmamasına rağmen hayranlar için heyecan verici bir gelişme diyebiliriz. Yeni proje içerisinde Rupert Grint‘in de olabileceği iddia edilmişti. Bu iddialar üzerine açıklama yapan oyuncu, bunun tuhaf olduğunu belirtti ancak her ne kadar tuhaf olarak bir açıklama yapmış olsa da Harry Potter projesi için kapıları aralık bırakıyor.

Sizler yeni Harry Potter filmi için neler düşünüyorsunuz? Yeni serinin çekilmesini ister misiniz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu