Mobil Haberleri

Yeni Motorola Modeli FCC’de Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Önümüzde ki günlerde tanıtılması beklenen yeni Motorola modeli Capri kod adına sahip model FCC sertifikasını aldı.

yeni-motorola-modeli-fcc-de-ortaya-cikti

Motorola‘nın, Capri ve Capri Plus kod adına sahip yeni iki modeli, ABD’nin Federal İletişim Komisyonu (FCC) sertifikasını aldı. FCC’de ortaya çıkan bilgilere göre Motorola Capri, XT-2127 model numarasına sahipken, Motorola Capri Plus modelinin ise XT-2127 model numarasına sahip olduğu görülüyor. Şuan için ismi belli olmayan yeni Motorola serisinin, FCC‘de görülmesi ile tanıtımının da yaklaştığı tahmin ediliyor. Ayrıca FCC’de görüntülenen bilgilere göre 4G desteği olan model, orta seviye cihazlara dişli rakip olacağı düşünülüyor.

Motorola Capri ve Capri Plus kullanıcılarına neler sunuyor

Ortaya çıkan bilgilere göre Motorola Capri modeli hakkında ki ilk detaylar belli oldu. Motorola’nın Capri kod adlı telefonu Snapdragon 460 yonga setinden güç alacak. Aynı zamanda 720 x 1600 piksel HD+ özünürlüğünde, damla çentikli bir ekran tasarımına sahip. Bu özellikle beraber 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olacağı iddialar arasında. Fakat yeni modelin, microSD kart desteğine sahip olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Cihazın tasarımları net olarak bilinmiyor ama sahip olunan bilgilere göre, damla çentiğine sahip Capri modeli, 8 MP değerinde selfie kamerasına sahip olacak. Bununla birlikte arka tarafında dörtlü kamera modülüne sahip olacağı söyleniyor. Bu kameralar 48 MP ana kamera, 8 MP çözünürlüğüne sahip ultra geniş açılı kamera, 2 MP makro lens ve 2 MP derinlik kamerasına sahip olması bekleniyor.

yeni-motorola-modeli-fcc-de-ortaya-cikti-1

Capri Plus modeli hakkında çıkan iddialara göre, serinin Plus versiyonu 90Hz ekran yenileme hızına sahip olacak. Ayrıca 13 MP değerinde ön kamera ile kutudan çıkacağı iddia ediliyor. İddialara göre Plus modeli de dörtlü kamera kurulumu ile kullanıcılar karşısına çıkacak. Bu kameralar, 64 MP değerinde ana kamera, 13 MP ultra geniş açılı lens, 2 MP makro ve 2 MP derinlik kamerası olacak. Bu versiyonun hangi yonga setine sahip olacağı henüz belli değil. Fakat 4 GB / 6 GB RAM ve 64 GB / 128 GB dahili depolama seçenekleri ile gelmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu