Otomobil Haberleri

Yeni Peugeot 2008 fiyatları güncellendi

TeknoBH Google Haberler

Yeni Peugeot 2008 fiyatları güncellendi. Fransız üretici tarafından  paylaşılan yeni fiyat listesi, söz konusu araca gelen zamlarda kendini belli etti.

yeni-peugeot-2008-fiyatlari-guncellendi

Otomobil sektöründe fiyatların zamlanması durmak bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde sizlerle Dacia Duster’ın zamlı fiyatları ile ilgili bir yazımızı paylaşmıştık. Söz konusu otomobilin güncel fiyatları ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Otomobil sektöründe ki fiyat artışlarına son örnek olarak ülkemizde sevilen B sınıfı SUV modellerinden biri olan Peugeot 2008. Söz konusu otomobilin fiyatları artış yaşarken, yeni liste şirketin resmi internet sitesinde yayımlandı. Paylaşılan fiyat listesine göre sevilen modelin fiyatlarında ciddi bir artış var diyebiliriz.

Yeni Peugeot 2008 fiyatları güncellendi

Ülkemizde otomobil sektörününde sıfır veya ikinci el fiyatları adeta alev alev yanıyor. Biraz önce paylaştığımız gibi geçtiğimiz günlerde Dacia Duster modelinin güncel zamlanmış fiyat listesini paylaşmıştık. Duster, neredeyse her donanım paketi başına 3.000 TL fiyat artışı gerçekleştirmişti. Şimdi de zam haberi ülkemizde çok sevilen Peugeot 2008 modelinden geldi.

peugeot-2008-fiyat-listesi-guncellendi-teknobh

Fransa merkezli otomobil üreticisi resmi internet sitesinde yayınladığı güncel fiyat listesi ile güncel otomobil fiyatlarını öğrenmiş olduk. Bu yayımlanan güncel fiyatlara göre 212.500 TL’den satılan giriş seviyesinde ki donanım paketi, 245.500 TL’ye kadar yükseldi. Diğer motor seçenekleri ve donanım paketlerini içereyen yeni güncel fiyat listesini yukarıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu