Oyun Haberleri

Yeni PUBG New State Oyunu Duyuruldu!

TeknoBH Google Haberler

Oyuncuların merakla beklediği yeni PUBG New State oyunu sonunda duyuruldu. Söz konusu oyun bambaşka bir deneyim sunacak. İşte Detaylar

Yeni PUBG New State Oyunu Duyuruldu!

PUBG‘nin uzun zamandır yeni bir oyun sunacağı söyleniyordu. Bu söylentiler bugün doğru çıktı ve PUBG New State oyunu resmi olarak oyunculara duyuruldu. Mobil oyuncular için duyurulan yeni oyun, bambaşka bir deneyim sunacak.

PUBG New State oyunculara neler sunacak?

PUBG dünyası, fütüristik bir yaklaşım ile genişlemeye devam ediyor. Mobil oyunculara gelecek olan yei PUBG: New State, 2051 yılında geçecek. PUBG‘den yıllar sonra Troi adında yeni bir harita ile gelecek olan oyunda, dronlar, gelecekten gelen silahlar ve araçlar ile oyunculara fantastik bir deneyim sunmayı hedefliyor. PUBG New State’in ilk görüntülerine göre, oyun Call of Duty Black Ops Cold serisi gibi yarı fütüristik askeri teknolojisine benzer bir deneyim sunacak.

Yeni PUBG New State Oyunu Duyuruldu!

Yeni New State aynı zamanda oyuncuların silahlarını bir maç içinde Apex Legends’in silah eklentilerine benzer bir şekilde değiştirmelerine olanak tanıyan oyun içi silah özelleştirme seçeneklerini de sunacak. 2021’in ilerleyen aylarında beta testlerine başlanacak olan yeni PUBG’nin bu yıl içerisinde resmi olarak App Store ve Play Store‘da yayınlanması bekleniyor.

PUBG’nin yeni oyunda karakter seçiminin nasıl olacağı ise şuan için bilinmiyor. İlk oyundan karakterler aktarılacak mı yoksa herkes sıfırdan mı oyuna başlayacak henüz bilinmiyor. Muhtemelen yeni oyun olduğu için bütün oyuncular sıfırdan başlayacak.

PUBG New State hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu