Samsung Haberleri

Yeni Samsung Galaxy akıllı saat resmen fark yaratacak!

Samsung yeni Galaxy Watch akıllı saati ile fark yaratmayı hedefliyor!

TeknoBH Google Haberler

Yeni Samsung Galaxy akıllı saat resmen fark yaratacak! Yeni akıllı saatin tüm detayları haberimizde.

samsung-galaxy-watch-2-tasarimlari

Bu yıl içerisinde ortaya çıkan haberlere göre Samsung‘un yeni akıllı saat için çalışmalara başlamıştı. SM-R840 – SM-R850 numaralı modellerin iki farklı boyutlarda kullanıcılara sunacağını söylenmişti. Paylaşılan haberlere göre yeni çıkacak olan Samsung Galaxy Watch modelinin malzeme kalitesiyle ilgili bir bilgi ortaya çıktı.

Daha önce ki Galaxy Watch modellerin de alüminyum ve paslanmaz çelik malzemesi kullanan Samsung, yeni çıkartacağı akıllı saat modelinde titanyum malzemesi opsiyonunu da ön plana çıkartacağı söyleniyor. Güney Kore merkezli Samsung, titanyum’u Galaxy Watch’ın devamı olan modellerde mi kullanacak yoksa Galaxy Watch Active 3’te mi kullanacağı şuan için henüz bilinmiyor. Önümüzde ki aylar da tanıtılması beklenilen Galaxy Watch modelinin eğer ki titanyum malzemesi kullanılırsa Galaxy Watch modellerinde bir ilk yaşanmış olacak.

Yeni Samsung Galaxy akıllı saat resmen fark yaratacak!

Samsung, önümüzde ki aylarda tanıtılması beklenilen Galaxy Watch modelinin gövdesinde titanyum malzemesi kullanılırsa normal fiyatından bir hayli yüksek olacağını söyleyebiliriz. Titanyum malzemesi sayesinde akıllı saat’in güçlü, dayanıklı ve bir hayli hafif olduğunu söyleyebiliriz. Alüminyum gövdeli bir Apple Watch Series 5’in yurtdışı fiyatı 399 Dolar, titanyum malzemeli bir Apple akıllı saatin fiyatı ise 800 Dolar. Her iki saat arasında ki farkın Titanyum olduğunu belirtmek isteriz ve her iki saatin arasında yaklaşık 400 Dolar var.

Samsung‘un benzer bir politika izleyeceğini düşünürsek yeni çıkartacağı Galaxy Watch’ın fiyatınında ülkemizde bir hayli pahalı olacağını söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu