Otomobil Haberleri

Yeni Volkswagen Caddy Türkiye Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

TeknoBH Google Haberler

2021 model Volkswagen Caddy Türkiye fiyatları ortaya çıktı. Yeni araç hakkında ki tüm detaylar ve fiyatları haberimizde.

Yeni Volkswagen Caddy Türkiye Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

Türkiye’de ticari araç olarak akla gelen ilk model genellikle Fiat Doblo olur. Zira Doblo hem uygun fiyatıyla beğenilir hem de beklentileri karşılayan bir araç olarak her zaman öne çıkar. Ancak şıklığa ve rahatlığa önem veren tüketicilerin de her zaman daha lüks sayılabilecek olan Volkswagen Caddy modeli tercih oluyor. Söz konusu modelin 2021 versiyonu da yine gönülleri kazanacak gibi görünüyor.

Yeni 2021 model Volkswagen Caddy Türkiye fiyatı

Ticari araç severlerin gözde modeli olan Volkswagen Caddy yenilendi. 2021 model aracın Ocak ayının son haftasında satışa sunulması beklenirken Türkiye fiyatı da ortaya çıktı. Önceki modellerine nazaran çok daha güçlü olan Caddy, 2.0 litrelik motor seçeneği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ayrıca ticari araçlarda görmeye alışkın olmadığımız şekilde otomatik bagaj kapağına da sahip olan Caddy, konfor ve ferahlığı ile aynı çerçevede buluşturmayı başarıyor.

Yeni Volkswagen Caddy Türkiye Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

2021 model Volkwagen Caddy 2.0 litrelik motoru ile 120 beygirlik güç üretiyor ve tüm bu işlemler karşılığında yalnızca 6.6 litrelik yakıt tüketimi yapıyor. Aynı zamanda yeni model çeşitli güven sürüş önlemlerine sahip ve bu özelliklerin tüketicileri bir hayli memnun edeceğini söyleyebiliriz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan yeni modelin Türkiye fiyatlarına sizlerle göz atalım

  • Volkswagen Caddy 2021 Impression: 224.900 TL
  • Volkswagen Caddy 2021 Life: 241.900 TL
  • Volkswagen Caddy 2021 Style: 279.900 TL
  • Volkswagen Caddy Cargo 2021: 172.900 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu