Güncel Haberler

Yıldız Oyuncu Robert Pattinson COVID-19’a Yakalandı

TeknoBH Google Haberler

The Batman ve Alacakaranlık filmin yıldız oyuncusu Robert Pattinson COVID-19’a yakalandığını açıkladı. İşte Detaylar

the-batman-robert-pattinson-koronavirus-yakalandi

Dünya genelinde yaklaşık 1 yıldır büyük problemlere yol açan Koronavirüs pandemisi, birçok sektörü olumsuz etkilediği gibi sinema sektörünü de kötü yönde etkiledi. Geçtiğimiz günlerde Hollywood yıldızı The Rock olarak tanıdığımız Dwayne Johnson ve ailesi de COVID-19’a yakalandığını açıklamıştı. Şimdi de The Batman filminin ve geçtiğimiz yılların en popüler filmlerinden olan Alacakaranlık filminin başrol oyuncusu Robert Pattinson‘da koronavirüs’e yakalandığını açıkladı. Başrol oyuncusunun virüse yakalanmasından sonra film çekimlerine ara verildiği açıklandı.

The Batman filminin yıldız oyuncusu Robert Pattinson COVID-19’a yakalandı

Koronavirüs salgını yaklaşık olarak 1 yıldır hayatımızı her alanda olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Birçok sektörü zor durumda bırakan ve özellikle sinema sektörünü yerinden oynattı. Koronavirüs pandemisi sebebiyle çekimlerini birçok kez erteleyen The Batman filminin gösterim tarihi de ertelenmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere filmin gösterim tarihi daha öncesinde 2021 yılının Ekim ayına kadar ertelenmişti. Şimdi de başrol oyuncusu Robert Pattinson‘un koronavirüs testi pozitif çıktığından dolayı filmin çekimleri tekrar ertelendi.

the-batman-robert-pattinson-koronavirus-yakalandi-1

Filmin yapımcı şirketi olan Warner Bros tarafından yapılan açıklama da, ” The Batman prodüksiyonunda bir ekip üyesinin COVID-19 testi pozitif çıktı ve gerekli prosedürlere göre izole edildi. Çekimler geçici olarak durduruldu” ifadeleri kullanıldı. Çekimlerine devam edildiği günlerde set ekibine günlük olarak gerekli testler uygulanıyordu ancak Deadline tarafından yapılan açıklama da koronavirüs testinin pozitif çıkan isim belli oldu. Bu duruma göre birçok film ve diziden tanıdığımız yıldız oyuncu Robert Pattinson‘un koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Son durumlara göre The Batman filminin çekimleri uzun bir süre daha ertelenecek gibi görünüyor.

Kaynak
Teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu