Güncel Haberler

Youtube’da en çok izlenen video lideri değişti!

TeknoBH Google Haberler

Yaklaşık olarak 15 yıldır kullanıcıların hayatında olan YouTube’da yeni bir rekor kırıldı. Youtube’da en çok izlenen video lideri değişti .

youtube-lideri-degisti

Kullanıcıların yaklaşık olarak 15 yıldır hayatında olan Youtube, ” 24 saatte en çok izlenen video ” rekorunu bir kez daha kırıldığını açıkladı. Bu ünvan, geçen yılın Nisan ayında ünlü bir K-pop grubu olan BTS tarafından ele geçirilmişti.

Youtube’da en çok izlenen video lideri değişti!

Hatırlanacağı üzere BTS doğrultusunda hazırlanan Boy With Luv adlı klip, 24 saatte 74.6 milyon kez izlenmişti. Şimdi ise 827 Milyon kez izlenen bu video, liderliğini How You Like That adlı videoya bıraktı.

Paylaşılan bilgilere göre bir diğer K-pop grubu olan Blackpink doğrultusunda hazırlanan bu video klibi, 1 günde 82.4 milyon kez izlenerek Youtube‘un tarihine resmen damga vurdu diyebiliriz. Güney Koreli ekipte 4 kişi bulunuyor. Bunlar, Jisoo, Jennie,Rose ve Lisa.

2016 yılında YG Entertainment doğrultusunda kurulan Blackpink’in imzasını taşıyan How You Like That adlı videonun, tam olarak 114 milyon kez izlendiğini görüyoruz.

İşte o Video :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu