Mobil Haberleri

ZTE Axon 30 Pro 64 MP Kamera İle Geliyor

TeknoBH Google Haberler

ZTE Axon 30 Pro modeli ekran altı kamera teknolojisi ile geliyor. Söz konusu model hakkında ki ilk detaylar

ZTE Axon 30 Pro 64 MP Kamera İle Geliyor

Akıllı telefonlarda ki tam ekran hissiyatı, kullanıcıların bir hayli ilgisini çekmeye devam ediyor. Birçok etknoloji devi tam ekran modunu yakalayabilmek için birçok teknolojisi geliştiriyor. Pop-up kamera, bu durumun en büyük örneği diyebiliriz. Bununla birlikte birçok markanın da ekran altı kamera teknolojisi kullanacağına dair haberler ortaya çıktı. Birçok kullanıcı ilk modeli Samsung veya Oppo gibi markalardan bekliyordu. Ancak ZTE bu konuda hızlı davrandı ve dünya’nın ilk ekran altı kamera modeline sahip Axon 20 Pro modeli ile karşımıza çıktı.

ZTE Axon 20 modeli, sunduğu birçok özellik ile kendisine hayran bırakmayı başardı. Ancak en çok öne çıkan özelliği ekran altı kamera bekleneni karşılayamadı. Uzun süre kullanımda ve yüksek ışıkta kamera bölgesinde bulunan ışık hüzmesi, kullanıcıları üzdü. Tam ekran hızını yaşamak isteyen kullanıcılar ekran altında gözüken kamera belirtisi ile karşılaştılar.

Söz konusu yeni model ilk olarak Şangay’da tanıtılacak. Hemen ardından Avrupa’ya açılması bekleniyor. ZTE Mobil Cihazlar Başkanı, Weibo gönderisinde önceki modelden farklı bir teknoloji kullanıldığını ifade etti. Ayrıca yeni model de, önceki modelde ki sorunlarında olmayacağını iddia etti.

ZTE Axon 30 Pro, 64 MP ana kamera ile geliyor

ZTE Axon 30 Pro, hakkında bazı detaylar da ortaya çıktı. İddialara göre üçlü kamera modülü ile karşımıza çıkacak. Cihazın kameralarından birtanesi 64 MP değerinde olacak. Diğer kameralar hakkında şuan için bilinen bir bilgi yok.

ZTE Axon 30 Pro 64 MP Kamera İle Geliyor

55W şarj desteğinin yanı sıra geçtiğimiz yılın en güçlü işlemcisi olarak tanıtılan Snapdragon 888 yonga setinden güç alması bekleniyor. Ayrıca iddialara gene ön kamera ise 44 MP değerinde bir kameranın yer alması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu