Mobil Haberleri

ZTE Axon 30 Ultra Şık Tasarımıyla Karşımıza Çıktı

TeknoBH Google Haberler

ZTE Axon 30 Ultra modeli ince ve şık tasarımıyla gün yüzüne çıktı. Söz konusu modelin sahip olduğu ince tasarımı kendisini kullanıcılara hayran bırakıyor. İşte Detaylar

ZTE Axon 30 Ultra Şık Tasarımıyla Karşımıza Çıkıyor

Söz konusu akıllı telefonlarda ki tam ekran hissiyatı, kullanıcıların bir hayli ilgisini çektiğini söyleyebiliriz. Birçok Teknoloji devi tam ekranı yakalayabilmek için birçok çalışmalar gerçekleştirdi. Pop-up kamera, bu durumun en büyük örneği diyebiliriz. Ayrıca bu haber ile birlikte birçok markanın da ekran altı kamera teknolojisi kullanacağına dair birçok haberler ortaya çıktı.

Akıllı telefon sektörünün en büyük beklentisi bu teknolojileri ilk olarak Samsung ve Oppo tarafından bekliyor olmasıydı. Ancak ZTE markası tüm markalardan önce davranarak dünyanın ilk ekran altı kamerası Axon 20 Pro modeli ile karşımıza çıktı. Tabi işler tahmin edildiği gibi gitmedi ve hüsranla sonuçlandı.

ZTE Axon 20 modeli, sunduğu birçok özellik ile kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. En çok öne çıkan özelliği ise ekran altı kamera beklentileri karşılayamadı. Uzun kullanımda ve yüksek ışıkta kamera bölgesinde bulunan ışık hüzmesi, kullanıcıları sinirlendirmeye başladı. Çünkü tam ekran hazzı yaşamak isteyen kullanıcılar ekran altında gözüken kamera belirtisi ile karşılaştı. Bu durumun arkasından çok bir zaman geçmeden ZTE’nin yeni modeli hakkında ilk ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı.

ZTE Axon 30 Ultra ince çerçevesiyle hayran bırakıyor

ZTE Axon 30 Ultra Şık Tasarımıyla Karşımıza Çıkıyor

ZTE Axon 30 Ultra serisi, 15 Nisan tarihinde yani yarın kullanıcıların beğenisine sunacak. Serinin Pro modelinin  3 adet 64 MP değerinde bir kamera ile karşımıza çıkacağını kısa bir süre önce belirtmiştik. Pro modelinin bu kamera kurulumu ZTE Tarafından onaylandı. Bu onay sonrasında seriye eklenecek bir modelden daha bahsedildi. Ultra adı verilecek olan model hakkında ki ilk detay belli oldu.

ZTE tarafından paylaşılan teaser görüntülerini incelediğimiz zaman, yeni modelin Pro modelin de olduğu gibi üç adet 64 MP değerinde lense sahip olduğu görülüyor. Bunun dışında bir adet 8 MP değerinde bir sensör daha karşımıza çıkıyor. Yani söz konusu model dörtlü kamera modülü ile karşımıza çıkacak. Ayrıca söz konusu yeni ZTE Axon 30 Ultra modeli 188 gram ağırlığına sahip olacak ve 8 mm ince tasarımıyla da kullanıcıları kendisine hayran bırakacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu