Hakkımızda

 

Teknobh genel hatlarıyla teknoloji, sosyal medya, oyun, sinema gibi pek çok alanda, gerek Türkiye gerekse de dünyada meydana gelen gelişmeleri takipçilerine aktarmayı hedefleyen bir teknoloji ve bilişim platformudur. Teknobh’nin yayın hayatına başladığı tarih çok eskilere dayanmaz. Buna rağmen Teknobh bünyesinde bulunan yazar kadrosu, kendisini söz konusu alanlarda geliştirmiş ve ürettiği içerikler konusunda tamamen yetkin hale gelmiş kişilerden oluştuğu için, Teknobh kısa süre içerisinde çok fazla internet kullanıcısı tarafından takip edilir hale gelmiştir.

 

Sosyal medya ile ilgili yaşanan gelişmeler, yeni üretilen akıllı telefonlar ve iletişim teknolojileri, otomobiller, oyun incelemeleri gibi sayısız alanda bilgi, sayısız kaynaktan toplanarak ve doğrulanarak aktarılır. Böylelikle Teknobh kullanıcıları, bir yandan dünyadaki gelişmeleri anlık olarak takip ederken, bir yandan da ilgi alanları ve yetkinleşmek istedikleri konular hakkında kendilerini geliştirme imkânı elde ederler.

 

Teknobh, hem üretilmekte olan sinema filmleri hakkında sızdırılan bilgileri, hem de sinema sektöründe üretilmekte olan yeni teknolojileri anlık olarak takip eder ve topladığı bilgileri anlaşılır şekilde takipçilerine servis eder. Aynı şekilde gittikçe büyüyen ve takibi zorlaşan dizi sektörüne sürekli hâkim kalarak, izlenmesi ya da takip edilmesi gereken dizileri takipçileri için belirler. Teknobh gün geçtikçe artan takipçi sayıları ve kendisini her geçen gün geliştiren yazar kadrosuyla birlikte, Türkiye’nin en iyi teknoloji platformlarından biri haline gelebilmek için yoluna devam etmektedir.

 

Teknobh otomobil tutkunları için hem motor sporları, hem de otomotiv sektöründe yaşanmakta olan gelişmeleri anlık olarak takip eder. Elektrikli otomobillerden, insansız ulaşım araçlarına kadar çok sayıda teknolojik gelişme, Teknobh aracılığıyla doğrudan internet kullanıcıları ile buluşur. Teknobh, aynı zamanda çok farklı kaynaklardan çok sayıda bilgiyi bünyesinde barındırdığı için, çok sayıda internet kullanıcısını kendisine çekmeye devam etmektedir.

 

Teknobh, bilginin herhangi bir deformasyona uğramadan, doğru bir şekilde takipçilere ulaşmasını hedefler. Bu yüzden herhangi bir bilgi ya da duyum yayınlanmadan önce farklı kaynaklardan doğrulanır. Bu sebeple tüm Teknobh takipçileri, doğru bilgiye anlık olarak ulaşabilir.

 

Teknobh, Türkiye’nin güncel teknoloji ve bilişim haberleri sitesi olarak yola çıktı ve bu yoldaki çalışmalarına hız kesmeden, her gün büyüyerek devam ediyor. Bir gün Türkiye’nin hatırı sayılır Teknoloji ve Bilişim Haberleri sitelerinden biri olmayı hedefleyen Teknobh, Teknolojiye ve Bilişime ilgi duyan herkesi, bilgiyi paylaşıyor olmanın vermiş olduğu heyecanla kucaklıyor.

 

Eğer fikir belirtmek, düşüncelerinizi paylaşmak ya da herhangi bir konu hakkında kafanıza takılanları bize sormak isterseniz, [email protected] adresine mail atarak ya da aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

 

 

Başa dön tuşu