Oyun Haberleri

PUBG 2 Özellikleriyle Oyunculara Farklı Deneyim Sunacak

TeknoBH Google Haberler

Milyonlarca oyuncuya sahip olan PUBG, 2021 yılında bomba özellikleriyle oyunculara farklı deneyimler sunmaya geliyor. İşte yeni oyunun detayları

PUBG 2 Özellikleriyle Oyunculara Farklı Deneyim Sunacak

PUBG’nin geliştiricileri oyunu piyasaya sürer sürmez tüm dünyada geniş oyuncu kitlesine sahip olmuştu. Uzun bir süre oyun içerisinde ki buglar yüzünden büyük sorunlar yaşamış olsa da, şimdi de oyun sorunsuz bir şekilde devam ediyor. PC ve konsolların yanı sıra artık PUBG Mobile ile ortaya çıkan oyunun yeni serisinin geleceği ortaya çıktı. PUBG 2 olarak adlandırılan oyunun 2021 yılının sonlarına doğru duyurulacağı söyleniyor.

PUBG 2, yıl sonuna doğru oyunculara duyurulabilir

PUBG‘nin geliştirici ekibi ayrıca The Callisto Protocol adında yeni bir oyunu daha duyuracağı iddia ediliyor. İddialara göre The Callisto Protocol isimli bu oyunun PUBG evreninde geçecek. Tahminlere göre Titanfall evreninde geçen Apex Legends benzeri yeni bir oyun da kısa bir süre içerisinde görebiliriz.

Ayrıca şimdilik PUBG tarafından resmi bir açıklama bulunmuyor. Büyük ihtimalle 2021’in sonunda düzenlenecek olan The Game Awards 2021 etkinliğinde PUBG 2 veya The Callisto Protocol‘un duyurusu yapılacak.

PUBG 2 Özellikleriyle Oyunculara Farklı Deneyim Sunacak

Yine Battle Royale türünde olacağı tahmin edilen bu iki oyunun, optimizasyon konusunda da başarılı olacağı tahmin ediliyor. PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S konsollarının yanı sıra da mobil içinde gelmesi bekleniyor.

Yeni gelmesi beklenen iki oyunun da başarılı olup olmayacağı merak konusu. Sizce PUBG’nin geliştiricileri tarafından yapılan bu oyunlar istenen başarıyı yakalayabilir mi? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu