Reklam

TEKNOBH – Reklam İçin Dijital Ortam

 

Teknobh, tüm dünyadan güncel teknoloji ve bilişim haberleri paylaşan ve her geçen gün büyümekte olan bir platformdur. Kurulduğu günden bu yana kat etmiş olduğu mesafe ve kısa süre içerisindeki gerçekleştirmiş oldukları, aslında Teknobh’nin gelecekte ne denli bir büyüme potansiyeli olduğunu ortaya koyar. Dolayısıyla bu durum kendi ürünlerinin ya da markalarının reklamını yapmak için dijital ortamlar arayan firmaların da ilgisini çeker.

 

Neden Teknobh’ye Reklam Vermelisiniz?

 

Firmanız ya da web siteniz ister teknoloji ve bilişim alanın da, ister başka bir alanda ürün ya da hizmet üretiyor olsun, Teknobh, dijital olarak görünür olmanızı sağlayacak platformlardan biridir. Artık günümüzde geleneksel reklam yöntemlerinin geride kaldığı düşünülürse, bugün sosyal medya mecraları ya da haber siteleri üzerinde yer alan reklamlar, fiziki olarak gerçekleştirilen billboard, el ilanı vs. gibi reklamlardan daha çok görülür ve aynı zamanda daha etkili sonuçlar verir. Bu noktada denilebilir ki, artık her türlü reklam faaliyeti dijital olarak gerçekleşmeye mecbur kalmış durumdadır.

 

Teknobh hem Türkiye’de, hem de dünyada gerçekleşen tüm teknoloji ve bilişim gelişmelerini anlık olarak takip eder ve bu alanda bilgi ekosistemine dahil olan tüm bilgiyi analiz ederek takipçilerine ulaştırır. Teknoloji ve bilişim alanında mevcut bulunan bilgi çok geniş bir alanı kapsar. Bu alandaki bilginin takipçisi olan kullanıcıların sayısı da azımsanmayacak ölçüde çoktur. Dolayısıyla Teknobh üzerinde yer alacak reklamlar, çok fazla kullanıcı tarafından görülme ve tıklanma potansiyeli taşır.

 

Teknobh’ye Reklam Vermek Size Ne Katar?

 

Teknobh’ye reklam vermek, müşteri ya da takipçi potansiyelinizi arttırmanıza katkı sağlayacak bir hamledir. Bu reklam faaliyeti, daha görünür olmanıza ve kazanç elde ettiğiniz bir iş yapıyorsanız gelirinizi yükseltmenize neden olur. Dijital ortamda maruz kalınan bir reklamın, kulaktan kulağa çok hızlı bir şekilde yayıldığı düşünülürse, Teknobh üzerinde yer alan bir reklamı tek bir kişinin görmesi, aynı zamanda o reklamın çok fazla kişi tarafından görülmesi anlamına gelir.

 

Teknobh otomotiv dünyasından bilişim teknolojilerine, sinema ve dizi sektöründe yaşanan gelişmelerden kripto para piyasalarına kadar çok geniş bir skalada haber üretir. Dolayısıyla bu da sizin pek çok sektörden insana ulaşmanız anlamına gelir. Bu durum isminizin, daha önce isminizi hiç duymamış insanlar tarafından duyulmasına ve firmanızın ya da web sitenizin çok kısa süre içerisinde hızlı bir büyüme trendine girmesine yardımcı olur. Bu yüzden reklam vermek ve bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Dilerseniz aşağıda ki formu doldurabilir veya [email protected] e-mail adresine mail atabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu