Samsung HaberleriMobil Haberleri

7000 mAh Bataryalı Samsung Galaxy M62 Geliyor

TeknoBH Google Haberler

7000 mAh bataryalı Samsung Galaxy M62 modeli, yeni sertifikasını aldı. Önümüzde ki aylarda tanıtılması beklenen yeni model hakkında ki tüm detaylar

7000 mAh Bataryalı Samsung Galaxy M62 Geliyor

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un uzun zamandır beklenen Galaxy M62 modeli ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz aylarda Galaxy M12 modeli ile beraber piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ancak kullanıcıların uzun zamandır beklediği model hakkında resmi bir açıklama gelmedi. 7.000 mAh devasa bir batarya ile sunulması beklenen yeni model hakkında ki ilk detaylar ortaya çıktı. Tayland’ın NBTC sertifikasını alan cihaz, artık tanıtım için gün sayıyor.

7000 mAh bataryalı Samsung Galaxy M62 hakkında ne biliyoruz?

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok aradığı özelliklerden biri de batarya kapasitesidir. Çünkü bazı kullanıcılar büyük kapasiteye sahip telefonları tercih ediyor. Söz konusu Galaxy M62 modeli, 7.000 mAh kapasiteye sahip bir batarya ile geliyor.

7000 mAh Bataryalı Samsung Galaxy M62 Geliyor

Cihaz hakkında FCC‘de ortaya çıkan bilgilere göre, 25W kutudan çıkacak şarj aleti ve 7.000 mAh devasa bir bataryaya sahip olacak. Yeni cihaz, farklı pazarlarda F62 ismi ile satışa sunulacak. Bir diğer ortaya çıkan bilgilere göre GeekBench verilerini incelediğimiz zaman SM-625F model numarasına sahip olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda yeni model kutudan Android 11 işletim sistemi ile çıkacak.

7000 mAh bataryalı Samsung Galaxy M62 modelinin teknik özelliklerini incelediğimiz zaman, 6 GB RAM ile kendi üretimi olan Exynos 9825 işlemcisine sahip olacak. Samsung’un geçtiğimiz yıllarda piyasaya sunduğu Note 10 serisi ile aynı işlemciye sahip olacak. Cihazın tanıtım tarihi ve fiyatı ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. Fiyatı hakkında tahmin edecek olursak, 4G desteğine sahip olduğu için düşük fiyata sahip olacaktır. Aynı zamanda kullanılan işlemcinin de 2 yıllık olmasını eklersek, cihazın orta seviye bir telefon olacağını söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu