Güncel Haberler

BeePlay Servisi Nedir? Nasıl İptal Edilir?

TeknoBH Google Haberler

Vodafone hat sahiplerinin uzun zamandır şikayet ettiği Beeplay servisi nedir? Beeplay servisi nasıl iptal edilir? Bu yazımızda sizlere BeePlay servisini anlatacağız.

BeePlay Servisi Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Vodafone kullanıcıları yanlışlıkla başlattıkları Beeplay servisi yüzünden uzun zamandır başları dertte. Beeplay servisi yüzünden, kullanıcıların faturalarına ekstra olarak yansıtılan bu ücretler için şikayetvar.com sitesinde açılan konular bir hayli fazla diyebiliriz. Sizler için değindiğimiz bu servis hakkında bilinen bütün gerçekleri sizlere aktaracağız.

Beeplay servisi nedir?

Beeplay servisi temelinde bir oyun servisidir. Aylık belirli bir ücret karşılığında abone olunan bu servis de, sözde aylık olarak kullanıcılara yüksek grafikli oyunlar sunuyor. Aslında web sitesinde dahi güvenlik sistemi bulunmayan bu servisin, en son 2017 yılında faaliyet gösterdiği görünüyor ve bu servisin asıl amacının kullanıcılarının parasını almak ve karşılığında hiçbir hizmet sunmamak.

Yıllardır gündemden düşmeyen bu servis için Vodafone gibi büyük bir markanın, bu servise nasıl izin verdiği açıkçası merak konusu. Eğer sizin de son zamanlarda faturalarınızda bir hayli fazla artış var ise muhtemelen farkında olmadan bu servise üye olmuş olabilirsiniz. Beeplay servisine farkında olmadan abone oldunuz. Peki bu servis nasıl iptal edilir?

Beeplay servisi nasıl iptal edilir?

Beeplay servisi yaklaşık olarak 56 TL civarında aslında çok yüksek bir tutar değil ancak gene de birçok kullanıcı Beeplay servisi nasıl iptal edilir diye merak ediyor. Aslında yapılması gereken işlemler çok basit. Bu servisi iptal etmek için Vodafone Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekiyor ve daha sonrasında görüştüğünüz temsilciye durumu anlatıp, bu servisi iptal etmek istediğinizi söylemeniz gerekiyor.

Ayrıca söylentilere göre, Beeplay servisine rızası olmadan birçok kullanıcı abone olduğu söyleniyor. Bu kullanıcılar için herhangi bir iade ücreti yapılacak mı bilinmiyor. Vodafone’un bu servisi hakkında gün geçtikçe şikayetler artmaya devam ediyor. Ancak markanın bu konu ile ilgili bir açıklaması yapması gerekiyor.

BeePlay Servisi Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Beeplay gibi birçok servis mevcut. Bu servislere üye olmanız veya abone olmanız çok kolay. Çünkü operatörler sizlere sık sık bu servisler ile ilgili bildirim gönderiyorlar. Bu bildirimler arasında genellikle operatörlerin resmi olarak sunduğu hizmetler de yer alıyor. Bu bildirimlere tek tıklama ile “Evet” dediğiniz an da bu hizmete otomatik olarak abone oluyorsunuz.

Bizlerde sizler için bu yazımızda Beeplay servisi nedir ve beeplay servisi nasıl iptal edilir‘i anlattık. Vodafone gibi büyük bir markanın, Beeplay servisine nasıl izin verdiği merak ediliyor. Bu konu ile ilgili olarak sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu